TerkaVyrostla na špuntíkovských akcích. Nejdřív na rodinkových pobytech, kde se už její rodiče aktivně zapojovali do tvorby programů a co neodkoukala od nich, naučila se na táborech, protože na žádném z nich nesměla chybět. A tak je Terezka dnes naší nejpilnější instruktorkou z té mladší generace našeho týmu. Pomáhá na školách v přírodě, na táborech i na rodinkových pobytech. Je-li požádána o pomoc na jakoukoliv akci, nikdy neřekne ne :-)

Mimo Špuntík pomáhá jako dobrovolnice při akcích Domova Tereza  - domov pro osoby se zdravotním postižením.Terka

Koníčky a záliby: sport - míčové a kolektivní sporty, kolo, brusle, snowboard, čtení, cestování, práce s dětmi.

V současné době studuje na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity, obor učitelství pro první stupeň ZŠ a přivydělává si prací v kavárně. 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.