Protože kolektiv spolupracovníků ŠPUNTÍKA tvoří z velké části studenti vysokých škol, je zcela přirozené, že s tím, jak se ze studentů stávají zaměstnanci, cestovatelé či podnikatelé, mění se průběžně i složení tzv. ŠPUNTÍKTEAMU. Také akciček pomalu ale jistě přibývá a tak stále hledáme nové spolupracovníky na posty programových instruktorů na školky v přírodě a pobyty pro rodiny s dětmi, vodácké instrutory, instruktory cyklistiky a lyžování, táborové vedoucí.

U lyžařských a vodáckých instruktorů a u instruktorů cyklistiky je potřeba, aby měli některý z oficiálních kurzů, který je opravňuje k vedení lyžařských výcviků (např. cvičitel nebo učitel lyžování) a vodáckých a cyklistických akcí. U všech, kdo s námi chtějí spolupracovat, by měly být samozřejmostí kladný vztah k dětem, ochota navléknout se i do toho nejšílenějšího kostýmu a chuť hrát si společně se svými malými svěřenci.

Pokud si myslíte, že práce ve ŠPUNTÍKU (i když my tomu práce ani neříkáme) je právě to, co hledáte, ozvěte se. Slibujeme dobrou partu, fajn klienty, spoustu legrace i dobrodružství – to na oplátku za Váš nadšený a profesionální přístup.

V případě zájmu kontaktujte Dášu Žďárkovou.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook