Saalbach, Ferienhof Wölflbauer

 


alpy dumUBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA SJEZDOVCE, VÝBORNÁ DOMÁCÍ KUCHYNĚ, PŘÍJEMNÉ DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ, MOŽNOST ČESKÉHO LYŽAŘSKÉHO INSTRUKTORA ZA ZAJÍMAVOU CENU

Saalbach je jednoznačně jedno z nejvhodnějších rakouských lyžařských středisek pro rodinnou rekreaci. Na děti se tu pamatuje všude a najdete tu sjezdovky nejrůznější náročnosti. K dispozici je 200 km lyžařských tratí, 55 moderních lanovek a lyžařských vleků.

Do penzionu Ferienhof Wölflbauer jezdí ŠPUNTÍK už řadu let a klienti se sem rádi vrací, prý už jako na chalupu k babičce :-). Penzion stojí přímo u sjezdovky a díky umělému zasněžování  doslova a do písmene vyjdete před chalupu, vklouznete do lyžáků, nazujete lyže a frčíte… Prostředí je příjemně domácké, strava výborná, připravovaná z domácích produktů. Vždyť kravičky bydlí hned vedle vás :-). Ráno si vyberete ze švédského stolu, večer se podává menu o třech chodech. Po domluvě Vám majitelé penzionu jsou schopni uvařit i něco k obědu.

Alpy lyzovaniUbytování je zajištěno ve 2 - 5ti lůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením. V objektu je prostorná jídelna, společenská místnost s televizí, DVD přehrávač, stolní tenis. Parkování je zajištěno přímo u objektu.

V případě zájmu, zajistíme na pobyt naše lyžařské instruktory pro děti, které jsou již mírně nebo středně zkušenými lyžaři a jsou schopni jezdit i ve skupinkách. Díky fyzické náročnosti doporučujeme lyžařskou školičku pro děti od 5 let. Cenu lyžařské školičky vypočítáme zájemcům individuálně podle délky výuky a počtu objednaných lekcí a bude připočítána až k doplatku za pobyt podle konečného počtu účastníků.

 

 

 

Cena pobytu:

Dospělák  - 12 450

Dítě se dvěma plně platícími osobami na pokoji :

0 - 5,99 let - 3 900
6 - 11,99 let - 6 700 Kč

Cena zahrnuje ubytování, polopenzi, rekreační poplatek a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje lyžařskou školičku ani pojištění.

V případě Vašeho zájmu, zajistíme Vám cestovní pojištění -  240 Kč na 8 dní , které zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění storna zájezdu pro případ nenastoupení na pobyt ze zdravotních

důvodu.


Celý penzion máme rezervovaný pouze do 20.9., jelikož se jedná v Rakousku o velmi žádaný termín. Nezapomeňte se tedy přihlásit včas!!

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Termíny letních táborů pro rok 2018 :

 

  • "MALÝ" TÁBOR (děti 7 - 10 let) - TZ Čachnov - 14.-21.7.2018 - kapacita 44 míst - ubytování v chatkách
  • "MOSILANA"(děti 7 - 15 let) - RS Nesměř - 15. - 20.7.2018 - kapacita 35 míst (pro děti zaměstnanců Nové Mosilany + naše špuntíky) - ubytování v pevné budově
  • "VELKÝ" TÁBOR (děti 9 - 15 let) - TZ Žirovnice - 21.7.-4.8.2018 - kapacita 70 míst - ubytování ve stanech
  • INSTRUKTORÁK (naši tábornící a instruktoři 16 - 20 let) - 4.-11.8.2018

 

Přihlašovat se můžete mailem už nyní!