Rodinné pobyty

V létě i v zimě pořádáme pro rodiny s malými špuntíky pobyty s pohádkovým programem pro děti. Pohádkové léto s námi můžete trávit v Jeseníkách na Chatě Kopřivná, v Orlických horách na Chatě Perla, v Krkonoších, v Českém ráji, na Vysočině... Zavedeme Vás i Vaše špuntíky mezi trpaslíky, mezi Broučky na Voňavou louku, do Pohádkového království, můžete prožít týden s Večerníčkem a s jeho kamarády nebo pomůžete zachránit princeznu. Program pro děti je připraven na dopoledne i odpoledne, před spaním se pak loučíme Kašpárníčkem.

Každoročně zařazujeme i jeden pobyt pro rodiny se staršími dětmi, který je sestaven tak, aby se vydováděly děti společně se svými rodiči. Už jsme takto trávili týden ve zvláštní vesnici Holubinky, putovali jsme Strašidelným labyrintem a chystáme se prožít v jednom týdnu celý Rok na vsi....
Na zimních pobytech se kromě pohádkového programu věnujeme hlavně lyžování. V naší lyžařské školičce děti pod vedením zkušených a usměvavých instruktorů  sbírají první lyžařské zkušenosti nebo zdokonalují svůj lyžařský styl.

Hlavní výhoda špuntíkovských rodinných pobytů? Rodinka je pohromadě a přitom mají děti zajištěnu společnost dalších dětí a rodiče si nemusí příliš lámat hlavu s tím, jak děti zabavit. Poznáte naši práci, naše instuktory a až Vaše dítě vyroste ze školkového věku a Vy budete přemýšlet, kam ho o prázdniných poslat na tábor, snad budete vědět, že na našich táborech bude v "dobrých rukou" a potká se tam s kamarády s rodinkových pobytů.

Horský hotel Kopřivná, Malá Morávka, Jeseníky
17. - 20.1. 2019 - poslední dva volné pokoje !
31.1. - 3.2. 2019 (pololetní prázdniny 1.2.)

Lyžařská školička

Dětem ve věku od 3 let se budou věnovat naši zkušení a proškolení instruktoři.koprivnakoprivna

Dětem můžete objednat:

Individuální výuku - je nutná pro Level 1 a Level 2, probíhá 50 minut dopoledne a 50 minut odpoledne

Skupinovou výuku pro mírně pokročilé - Level 3 - 4, probíhá 75 minut dopoledne a 75 minut odpolende, sestavíme skupinky v počtu 2 - 4 děti a budeme zlepšovat jejich lyžařské dovednosti hravou a zábavnou formou.

Skupinovou výuku pro pokročilé  - Level 4 a víc, probíhá 105 minut dopoledne a 105 minut odpoledne, sestavíme skupinky v počtu 4 - 6 dětí a budeme vylepšovat techniku jízdy pomocí zdokonalovacích cvičení.

Lyžovat budeme ve Ski areálu Kopřivná, který je přímo před hotelem. Lyže nazouváte doslova u dveří. Na kopec lyžaře vyveze šestisedačková lanovka nebo kotva. Začátečníkům v lyžařské školičce je k dispozici pojízdný pás.

Celý článek...

 

Horský hotel Kopřivná, Malá Morávka v Jeseníkách

Zimní rodinný pobyt s možností lyžařské školičky a doprovodného programu pro děti

Naučíme Vaše děti lyžovat nebo je v lyžování zdokonalíme a večer pro ně připravíme program tak, aby si pobyt na horách náležitě užily a Vás to stálo co nejméně energie :-).

koprivna

Ubytování

Hotel Kopřivná se nachází přímo na sjezdovce a nabízí velmi příjemné a kvalitní ubytování v moderně zařízených 2,3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

Cena pobytu zahrnuje snídani, která je poskytována formou velmi bohatého švédského stolu, Obědy a večeře jsou podávány individuálně dle nabídky hotelové restaurace. Ke stravování během dne můžete také využít bufetů přímo na sjezdovce.

Ski areál

Přímo z chaty můžete vyjet na širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, kterou si  užije jak rodina s dětmi, tedy začínajícími lyžaři, tak i zkušení milovníci zimních sportů. Celková délka sjezdovky je 1350 m. Sjezdovka je  po celé délce strojově upravovaná a dobře zasněžovaná. Nahoru Vás dopraví  komfortní čtyřsedačková lanovka a vlek.

Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem.

Celý článek...

 

Saalbach, Ferienhof Wölflbauer

Momentálně obsazeno

 

alpy dumUBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA SJEZDOVCE, VÝBORNÁ DOMÁCÍ KUCHYNĚ, PŘÍJEMNÉ DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ, MOŽNOST ČESKÉHO LYŽAŘSKÉHO INSTRUKTORA ZA ZAJÍMAVOU CENU

Saalbach je jednoznačně jedno z nejvhodnějších rakouských lyžařských středisek pro rodinnou rekreaci. Na děti se tu pamatuje všude a najdete tu sjezdovky nejrůznější náročnosti. K dispozici je 200 km lyžařských tratí, 55 moderních lanovek a lyžařských vleků.

Celý článek...

 

Balonový hotel, Radešín, Vysočina

Každý rok na jaře vyjíždí naši hraví tatínkové a dědečkové se špuntíky na pár dní do přírody na akci, kde je maminkám, babičkám a prostě všem "babám" účast zakázána:-).

Pro Apaluchu už po několikáté vybíráme velmi příjemné ubytování v Balonovém hotelu v Radešíně, což je malá malebná vesnička na Vysočině, ve které najdete zámek, rybníky i s vodníkem a hned za hotelem krásné lesy s množstvím cest. A nemusíte mít ani moc velké štěstí, abyste viděli od zámku vzlétat balóny :-).

Tatínky a dědečky určitě nezklameme ani pivo vařené přímo v hotelovém pivovaru :-)!

Můžete si tentokrát vybrat ze dvou variant pobytu :

středa 1.5. (začínáme večeří) - neděle 5.5. (končíme obědem) - při minimálním počtu 20 účastníků přihlášených do konce února 2019

Cena:

Dospělák:       4 445
Dítě 3-12 let:  3 485

pátek 3.5. (začínáme večeří) - neděle 5.5. (končíme obědem)

Dospělák        2 225 Kč

Díte 3-12 let   1 745 Kč

Cena zahrnuje ubytování, stravování formou plné penze, program, pojištění CK proti úpadku.

apaluchaapalucha1apaluchaapalucha2

 

Rekreační areál Homole, 7 km od Jičína, kousek od Prachovských skal

Akce je určena rodinám s dětmi, pohádkový program pro děti ideálně ve věku 3 - 8 let

homole1Za devatero horami a devatero lesy leží Pohádkové království, ve kterém vládne moudrý král všem pohádkám. Zdá se ale, že poslední dobou má pan král velké starosti a sám si s nimi neví rady. Poradil mu tedy chytrý Kašpárek, aby si povolal na pomoc děti, protože ty jsou přeci největší odborníci na pohádky! ...

Zveme tedy všechny děti i rodiče (protože i jejich pomoc by se nám při záchraně Pohádkového království mohla hodit) do rekreačního střediska Homole, umístěného na kraji lesů, nedaleko pohádkového města Jičín. Tam snad zjistíme lépe, je-li v našich silách pomoci.

Homole nabízí jednoduché, ale příjemné ubytování turistického typu ve zděné budově. V pokojích jsou postele + palandy. Sociální zařízení je společné na chodbě, některé pokoje mají sociální zařízení vlastní. Pro největší táborníky můžeme domluvit ubytování ve dvoulůžkový stanech. Pro vnitřní aktivity máme k dispozici společenskou místnost, pro venkovní program lesy, louky, hřiště. Milovníci cykloturistiky si mohou vzít a uschovat kola nebo si i kola zapůjčit (4 ks).homole - pokoj

Stravování je zajištěno formou plné penze (snídaně, oběd, večeře).

Celý článek...

 
Vyhledávání
Google+

Facebook