Rodinné pobyty

V létě i v zimě pořádáme pro rodiny s malými špuntíky pobyty s pohádkovým programem pro děti. Pohádkové léto s námi můžete trávit v Jeseníkách na Chatě Kopřivná, v Orlických horách na Chatě Perla, v Krkonoších, v Českém ráji, na Vysočině... Zavedeme Vás i Vaše špuntíky mezi trpaslíky, mezi Broučky na Voňavou louku, do Pohádkového království, můžete prožít týden s Večerníčkem a s jeho kamarády nebo pomůžete zachránit princeznu. Program pro děti je připraven na dopoledne i odpoledne, před spaním se pak loučíme Kašpárníčkem.

Každoročně zařazujeme i jeden pobyt pro rodiny se staršími dětmi, který je sestaven tak, aby se vydováděly děti společně se svými rodiči. Už jsme takto trávili týden ve zvláštní vesnici Holubinky, putovali jsme Strašidelným labyrintem a chystáme se prožít v jednom týdnu celý Rok na vsi....
Na zimních pobytech se kromě pohádkového programu věnujeme hlavně lyžování. V naší lyžařské školičce děti pod vedením zkušených a usměvavých instruktorů  sbírají první lyžařské zkušenosti nebo zdokonalují svůj lyžařský styl.

Hlavní výhoda špuntíkovských rodinných pobytů? Rodinka je pohromadě a přitom mají děti zajištěnu společnost dalších dětí a rodiče si nemusí příliš lámat hlavu s tím, jak děti zabavit. Poznáte naši práci, naše instuktory a až Vaše dítě vyroste ze školkového věku a Vy budete přemýšlet, kam ho o prázdniných poslat na tábor, snad budete vědět, že na našich táborech bude v "dobrých rukou" a potká se tam s kamarády s rodinkových pobytů.

Balonový hotel, Radešín, Vysočina

Každý rok na jaře vyjíždí naši hraví tatínkové a dědečkové se špuntíky na pár dní do přírody na akci, kde je maminkám, babičkám a prostě všem "babám" účast zakázána:-).

Pro Apaluchu už po několikáté vybíráme velmi příjemné ubytování v Balonovém hotelu v Radešíně, což je malá malebná vesnička na Vysočině, ve které najdete zámek, rybníky i s vodníkem a hned za hotelem krásné lesy s množstvím cest. A nemusíte mít ani moc velké štěstí, abyste viděli od zámku vzlétat balóny :-).

Tatínky a dědečky určitě nezklameme ani pivo vařené přímo v hotelovém pivovaru :-)!

Můžete si tentokrát vybrat ze dvou variant pobytu :

středa 1.5. (začínáme večeří) - neděle 5.5. (končíme obědem) - při minimálním počtu 20 účastníků přihlášených do konce února 2019

Cena:

Dospělák:       4 445
Dítě 3-12 let:  3 485

pátek 3.5. (začínáme večeří) - neděle 5.5. (končíme obědem)

Dospělák        2 225 Kč

Díte 3-12 let   1 745 Kč

Cena zahrnuje ubytování, stravování formou plné penze, program, pojištění CK proti úpadku.

apaluchaapaluchaapalucha2

 

Rekreační areál Homole, 7 km od Jičína, kousek od Prachovských skal

Akce je určena rodinám s dětmi, pohádkový program pro děti ideálně ve věku 3 - 8 let

homole1Za devatero horami a devatero lesy leží Pohádkové království, ve kterém vládne moudrý král všem pohádkám. Zdá se ale, že poslední dobou má pan král velké starosti. O ruku jeho jediné, milované dcery princezny Kateřiny se uchází zlý Čaroděj z Černých skal....

Zveme tedy všechny děti i rodiče (snad i jejich pomoc a rada by mohly panu králi pomoct) do rekreačního střediska Homole, umístěného na kraji lesů, nedaleko pohádkového města Jičín. Tam snad zjistíme lépe, je-li v našich silách pomoci.

Homole nabízí jednoduché, ale příjemné ubytování turistického typu ve zděné budově. V pokojích jsou postele + palandy. Sociální zařízení je společné na chodbě, některé pokoje mají sociální zařízení vlastní. Pro největší táborníky můžeme domluvit ubytování ve dvoulůžkový stanech. Pro vnitřní aktivity máme k dispozici společenskou místnost, pro venkovní program lesy, louky, hřiště. Milovníci cykloturistiky si mohou vzít a uschovat kola nebo si i kola zapůjčit (4 ks).homole - pokoj

Stravování je zajištěno formou plné penze (snídaně, oběd, večeře).

Celý článek...

 

Balonový hotel, Radešín
Rodinný pobyt s programem pro děti ve věku 3 - 8 let

balonový hotel

V září začíná škola a také kouzelník Čáryfuk hledá do své čarodějné školy nové nadějné žáky... Chcete-li se naučit čarovat a kouzlit, máte jedinečnou příležitost!

Na účastníky pobytu čekají procházky do přírody, hry v přírodě, výtvarná dílnička, sportování, zpívání s kytarou, táborák a opékání buřtíků, když ještě počasí dovolí....

Balonový hotel nabízí příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, výbornou kuchyni a pivo z vlastního pivovaru :-).

Celý článek...

 
Vyhledávání
Google+

Facebook