Rodinné pobyty

V létě i v zimě pořádáme pro rodiny s malými špuntíky pobyty s pohádkovým programem pro děti. Pohádkové léto s námi můžete trávit v Jeseníkách na Chatě Kopřivná, v Orlických horách na Chatě Perla, v Krkonoších, v Českém ráji, na Vysočině... Zavedeme Vás i Vaše špuntíky mezi trpaslíky, mezi Broučky na Voňavou louku, do Pohádkového království, můžete prožít týden s Večerníčkem a s jeho kamarády nebo pomůžete zachránit princeznu. Program pro děti je připraven na dopoledne i odpoledne, před spaním se pak loučíme Kašpárníčkem.

Každoročně zařazujeme i jeden pobyt pro rodiny se staršími dětmi, který je sestaven tak, aby se vydováděly děti společně se svými rodiči. Už jsme takto trávili týden ve zvláštní vesnici Holubinky, putovali jsme Strašidelným labyrintem a chystáme se prožít v jednom týdnu celý Rok na vsi....
Na zimních pobytech se kromě pohádkového programu věnujeme hlavně lyžování. V naší lyžařské školičce děti pod vedením zkušených a usměvavých instruktorů  sbírají první lyžařské zkušenosti nebo zdokonalují svůj lyžařský styl.

Hlavní výhoda špuntíkovských rodinných pobytů? Rodinka je pohromadě a přitom mají děti zajištěnu společnost dalších dětí a rodiče si nemusí příliš lámat hlavu s tím, jak děti zabavit. Poznáte naši práci, naše instuktory a až Vaše dítě vyroste ze školkového věku a Vy budete přemýšlet, kam ho o prázdniných poslat na tábor, snad budete vědět, že na našich táborech bude v "dobrých rukou" a potká se tam s kamarády s rodinkových pobytů.

Další ročník tradičního závodu pro rodinné dvojice - špuntík + dospělák - proběhne v sobotu 28.9.

Na závodníky čeká opět závodní trať u Soběšic v délce cca 2 km, na které je potřeba překonat několik "překážek" :-). Bude se házet, bude se skákat, bude se plazit...ale hlavně to všechno bude velká zábava! :-)

Na každého účastníka čekají drobné odměny, na ty nejlepší pak samozřejmě stupně vítězů a medaile.

Závod je určen pro děti od 3 do 10 let, které budou rozděleny do jednotlivých věkových kategorií.

Přihlašovat se můžete už nyní. Podrobnější informace zveřejníme po prázdninách.

 

&čáryfukBalonový hotel, Radešín
Rodinný pobyt s programem pro děti ve věku 3 - 8 let

balonový hotel

V září začíná škola a také kouzelník Čáryfuk hledá do své čarodějné školy nové nadějné žáky... Chcete-li se naučit čarovat a kouzlit, máte jedinečnou příležitost!

Na účastníky pobytu čekají procházky do přírody, hry v přírodě, výtvarná dílnička, sportování, zpívání s kytarou, táborák a opékání buřtíků, když ještě počasí dovolí....

Balonový hotel nabízí příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, výbornou kuchyni a pivo z vlastního pivovaru :-).

Celý článek...

 
Vyhledávání
Google+

Facebook