Rodinné pobyty

V létě i v zimě pořádáme pro rodiny s malými špuntíky pobyty s pohádkovým programem pro děti. Pohádkové léto s námi můžete trávit v Jeseníkách na Chatě Kopřivná, v Orlických horách na Chatě Perla, v Krkonoších, v Českém ráji, na Vysočině... Zavedeme Vás i Vaše špuntíky mezi trpaslíky, mezi Broučky na Voňavou louku, do Pohádkového království, můžete prožít týden s Večerníčkem a s jeho kamarády nebo pomůžete zachránit princeznu. Program pro děti je připraven na dopoledne i odpoledne, před spaním se pak loučíme Kašpárníčkem.

Každoročně zařazujeme i jeden pobyt pro rodiny se staršími dětmi, který je sestaven tak, aby se vydováděly děti společně se svými rodiči. Už jsme takto trávili týden ve zvláštní vesnici Holubinky, putovali jsme Strašidelným labyrintem a chystáme se prožít v jednom týdnu celý Rok na vsi....
Na zimních pobytech se kromě pohádkového programu věnujeme hlavně lyžování. V naší lyžařské školičce děti pod vedením zkušených a usměvavých instruktorů  sbírají první lyžařské zkušenosti nebo zdokonalují svůj lyžařský styl.

Hlavní výhoda špuntíkovských rodinných pobytů? Rodinka je pohromadě a přitom mají děti zajištěnu společnost dalších dětí a rodiče si nemusí příliš lámat hlavu s tím, jak děti zabavit. Poznáte naši práci, naše instuktory a až Vaše dítě vyroste ze školkového věku a Vy budete přemýšlet, kam ho o prázdniných poslat na tábor, snad budete vědět, že na našich táborech bude v "dobrých rukou" a potká se tam s kamarády s rodinkových pobytů.

Srdečně vás zveme na druhý ročník špuntíkovského ZÁVODU RODINNÝCH DVOJIC, který se bude konat v sobotu 22. září!

závod 1

Akce bude začínat ve 14 hodin. Ve středu večer pošleme všem přihlášeným závodníkům časový rozvrh akce, abyste věděli, kdy bude startovat vaše kategorie a nemuseli jste být na startu hned od začátku. Z toho důvodu je také uzávěrka přihlášek v úterý večer. Po tomto termínu budeme už přijímat pouze náhradníky na případně uvolněná místa.

Přihlášené závodníky, kteří se nebudou moci závodu zúčastnit prosíme, aby nám neúčast oznámili a dali tak prostor případným náhradníkům přihlášeným na poslední chvili. Děkujeme.

Komu je akce určena?

Závodit mohou smíšené dvojice 1 dítě ve věku 4 - 10 let + 1 dospělák (18-99 let)

Kde se akce bude konat?

Akce se bude konat v lese mezi Útěchovem a Soběšicemi. Start i cíl bude poblíž zastávky MHD "U buku".

Jak bude trať dlouhá a náročná?

Trať bude měřit 2,5 km s minimálním převýšením. Povede převážně po zpevněných cestách a krátší úsek po lesní cestě, kde může být v případě  horšího počasí trochu blátivý terén. Úkoly na trati budou přizpůsobeny věku startujících špuntíků a špuntů.

Celý článek...

 

Balonový hotel, Radešín
Rodinný pobyt s programem pro děti ve věku 3 - 7 let

POSLEDNÍ DVA VOLNÉ POKOJE

balonový hotel

Na konci září zveme všechny špuntíky v doprovodu rodičů, prarodičů nebo strýčků a tetiček do malebné vesničky Radešín na Vysočině, kde kousek od Balonového hotelu leží Voňavá louka. Její obyvatelé broučci se pomalu chystají na zazimování svých obydlí, ale se spoustou věcí si nevědí rady :-(. Kde je Ferda, který jim před zimou vždycky poopravil, co bylo potřeba a pomohl svým vozíčkem navézt dostatečné zásoby? Doufejme, že děti, které v září do Radešína přijedou, Ferdu najdou a nebo alespoň pomohou broučkům nachystat se na blížící se zimu.

Na účastníky pobytu čekají procházky do přírody, hry v přírodě, výtvarná dílnička, sportování, zpívání s kytarou, táborák a opékání buřtíků, když ještě počasí dovolí....

Balonový hotel nabízí příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, výbornou kuchyni a pivo z vlastního pivovaru :-).

Celý článek...

 

Horský hotel Kopřivná, Malá Morávka, Jeseníky
17. - 20.1. 2019
31.1. - 3.2. 2019 (pololetní prázdniny 1.2.)

Lyžařská školička

Dětem ve věku od 3 let se budou věnovat naši zkušení a proškolení instruktoři.koprivnakoprivna

Dětem můžete objednat:

Individuální výuku - je nutná pro Level 1 a Level 2, probíhá 50 minut dopoledne a 50 minut odpoledne

Skupinovou výuku pro mírně pokročilé - Level 3 - 4, probíhá 75 minut dopoledne a 75 minut odpolende, sestavíme skupinky v počtu 2 - 4 děti a budeme zlepšovat jejich lyžařské dovednosti hravou a zábavnou formou.

Skupinovou výuku pro pokročilé  - Level 4 a víc, probíhá 105 minut dopoledne a 105 minut odpoledne, sestavíme skupinky v počtu 4 - 6 dětí a budeme vylepšovat techniku jízdy pomocí zdokonalovacích cvičení.

Lyžovat budeme ve Ski areálu Kopřivná, který je přímo před hotelem. Lyže nazouváte doslova u dveří. Na kopec lyžaře vyveze šestisedačková lanovka nebo kotva. Začátečníkům v lyžařské školičce je k dispozici pojízdný pás.

Celý článek...

 

Horský hotel Kopřivná, Malá Morávka v Jeseníkách

Zimní rodinný pobyt s možností lyžařské školičky a doprovodného programu pro děti

Naučíme Vaše děti lyžovat nebo je v lyžování zdokonalíme a večer pro ně připravíme program tak, aby si pobyt na horách náležitě užily a Vás to stálo co nejméně energie :-).

koprivna

Ubytování

Hotel Kopřivná se nachází přímo na sjezdovce a nabízí velmi příjemné a kvalitní ubytování v moderně zařízených 2,3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

Cena pobytu zahrnuje snídani, která je poskytována formou velmi bohatého švédského stolu, Obědy a večeře jsou podávány individuálně dle nabídky hotelové restaurace. Ke stravování během dne můžete také využít bufetů přímo na sjezdovce.

Ski areál

Přímo z chaty můžete vyjet na širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, kterou si  užije jak rodina s dětmi, tedy začínajícími lyžaři, tak i zkušení milovníci zimních sportů. Celková délka sjezdovky je 1350 m. Sjezdovka je  po celé délce strojově upravovaná a dobře zasněžovaná. Nahoru Vás dopraví  komfortní čtyřsedačková lanovka a vlek.

Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem.

Celý článek...

 

Saalbach, Ferienhof Wölflbauer

Posledních 5 volných pokojů !


alpy dumUBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA SJEZDOVCE, VÝBORNÁ DOMÁCÍ KUCHYNĚ, PŘÍJEMNÉ DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ, MOŽNOST ČESKÉHO LYŽAŘSKÉHO INSTRUKTORA ZA ZAJÍMAVOU CENU

Saalbach je jednoznačně jedno z nejvhodnějších rakouských lyžařských středisek pro rodinnou rekreaci. Na děti se tu pamatuje všude a najdete tu sjezdovky nejrůznější náročnosti. K dispozici je 200 km lyžařských tratí, 55 moderních lanovek a lyžařských vleků.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Google+

Facebook