CK ŠPUNTÍK spolupracuje také celoročně s kulturním servisem Ing. Dagmar Žďárkové, který zajišťuje vstupenky na divadelní představení, koncerty, sportovní akce a všechno zajímavé, co se v oblasti kultury a sportu děje, a to nejen v Brně. Pokud nám poskytnete Vaši e-mailovou adresu, budeme Vám posílat několikrát do měsíce kulturní přehled nejzajímavějších akcí. Na tyto vybrané akce Vám pak na základě Vaší objednávky kulturní servis vstupenky sežene a zakoupí. Vy si je u nás v CK ŠPUNTÍK pak bez front a dlouhého čekání vyzvednete, případně Vám je můžeme zaslat také poštou. Problémem není ani platba přes fakturu, pokud Vám například zaměstnavatel na vstupenky může přispívat.
Aktuální kulturní přehled najdete také na těchto stránkách.

Za uvedenou službu účtujeme servisní poplatek :


Vstupenky v ceně do 499 Kč - +30,- Kč
Vstupenky v ceně od 500 do 999 Kč - +50,- Kč
Vstupenky od 1000 Kč - + 80 Kč

Při objednávce 6 a více vstupenek na jedno představení se servisní poplatek snižuje o 10 Kč.

 

Vystavení faktury + 60 Kč.

Zaslání vstupenek doporučenou poštou + 79 Kč (platba předem převodem na účet).

 

Při osobním doručení vstupenek přímo na pracoviště +100 Kč (cena se rozpočítává na kusy vstupenek).

 

Dárkové poukazy

Dárkové poukazyPokud si nevíte rady s výběrem kulturního zážitku, darujte některý z našich dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Obdarovaný si následně může vybrat kulturní akci z naší nabídky dle svého vkusu.

 

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Pokud cena přesáhne hodnotu poukázky, lze nákup doplatit hotovostí. Nominální hodnota musí být vyčerpána celá, eventuální rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vyměnit za hotovost.

 

Poukaz 500 Kč Poukaz 1000 Kč Poukaz 2000 Kč

Adresa předprodeje: Stará 12 (kousek od IBC a Dětské nemocnice)

Provozní doba
pondělí a čtvrtek - ZAVŘENO
úterý a středa - 11.00 - 18.00
pátek - 9.00 - 16.00

V pátek 19.1. bude předprodej výjimečně mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky, prosím, objednávejte pouze mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Informace podáme a případné dotazy zodpovíme v pracovní době předprodeje na tel. 602317141.

Francouzská konverzační komedie o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou.

Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Monika Timková, David Punčochář / Jakub Slach / Radim Kalvoda, Karolína Krejčová

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

KD Rubín

Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristkaJeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát.

Hrají: Adéla Gondíková, Ivana Andrlová / Veronika Jeníková, Marcela Nohýnková / Vlasta Žehrová, Lucie Svobodová / Olga "Háta" Želenská, Martin Zounar, Marcel Vašinka, Zbyšek Pantůček, Filip Tomsa / Martin Sobotka

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Bolka Polívky

Francouzská komedie o tom, že i lež pronesená z čisté lásky zůstává pořád lží a jako taková má krátké nohy...

Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, David Suchařípa, Pavla Vojáčková-Rychlá, Ladislav Hampl, Kristián a další

Začátek představení v 19.00. Délka 120 minut + přestávka.

Cena vstupenky                   520 Kč (5. řada)    studenti, děti a důchodci sleva 10%

Objednávky možné do 2.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Boby centrum

MEZINÁRODNÍ BUBENICKÝ FESTIVAL
Bubenický festival v Brně vám představí špičkové umělce, kteří zahrají to nejlepší ze svého řemesla.
Neopakovatelný zážitek plný skvělé hudby různých žánrů doprovázený těmi nejlepšími bubeníky ve svém oboru. Virtuózní umění hudebníků, kteří naplno předvedou perfektní rytmus a rychlost. 
Světoví bubeníci, které vídáte v pozadí na festivalech a koncertech nejslavnějších osobností světové hudební scény, vám zahrají nejen známé hity, jak jste je dosud neslyšeli, ale rovněž i vlastní tvorbu ze svých desek.
Přijďte si poslechnout mohutné dunění do Laser Show Hall Bobycentrum Brno!

Začátek festivalu v 15:00.

 

Cena vstupenky              399,-

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 90%

predstaveniŠest týdnů tance, šest týdnů porozumění a hledání společné řeči. Madame Lily Harrison si najímá Michaela Minettiho, aby ji naučil swing, tango, valčík, foxtrot, chachu a moderní tanec. Oba prochází těžkým životním obdobím a i přesto, že spolu zdánlivě nemají nic společného nakonec najdou společnou řeč a vzájemně si pomůžou. Strhující herecký duet o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději v lepší zítřky! Chantal Poullain, která s inscenací v minulosti projela celou republiku, doplňuje v obnovené premiéře nový herecký kolega Martin Kraus.

Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus

Začátek představení v 19:00.                      Délka představení: 140 minut + přestávka

Cena vstupenky               450,-                    od 12. řady


 

Divadlo Bolka Polívky

Charleyova tetaHru napsal J. B. Thomas na objednávku pro svého přítele, herce Penleyho. Když se ten poprvé objevil na jevišti v převleku Charleyovy tety, zprvu šokovaní diváci reagovali salvami smíchu. Studenti Charley a Jack chtějí požádat své vyvolené o ruku. Shodou okolností má Charleyho navštívit bohatá tetička z Brazílie. Její příjezd se ale nečekaně opozdí, a tak studenti vezmou vše do svých rukou. Charleyovu tetu nouzově představuje v přestrojení jejich spolužák a věčný repetent Babs. Situaci ovšem zkomplikuje příjezd skutečné tety a Babsovy milované dívky Elly…

Hrají: Petr Vacek, Michal Kern, Jan Hrušínský / Zdeněk Hruška, Václav Liška, Miluše Šplechtová / Valérie Zawadská, Denisa Pfauserová / Anna Schmidtmajerová / Andrea Daňková, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová, Libor Hruška / Zdeněk Maryška, Martin Sitta

Začátek představení v 19.00. Délka 120 minut + přestávka.

 

Cena vstupenky                      520 Kč      (1., 5., 8. řada)

 

Divadlo Bolka Polívky

Nejúspěšnější komedie Noela Cowarda. Dvojice bývalých manželů se po letech setkává v drahém francouzském hotelu, kam oba přijeli trávit líbánky se svými novými a mladšími partnery. Následuje to, co by oba bývalé manžele Elyota a Amandu ani ve snu nenapadlo: opět se do sebe zamilují. Napětí mezi čtveřicí roste. Nakonec před svými novými partnery Sybilou a Victorem utečou do Amandina bytu v Paříži. Nepřestanou však bojovat ani mezi sebou.

Hrají: Ivana Jirešová, Jiří Langmajer, Jan Teplý ml., Jitka Čvančarová / Martina Preissová – Válková

Začátek představení v 19.00. Délka 120 minut + přestávka.

Cena vstupenky                       520 Kč     od 13. řady

 

Divadlo Bolka Polívky

Není snad nikdo, kdo by neznal čtveřici nerozlučných kamarádů - dobrosrdečnou a důvtipnou hospodyňku Fifinku, trochu roztržitého, ovšem geniálního vynálezce profesora Myšpulína, často ustrašeného, ale oddaného kamaráda a vtipálka Pinďu a samozřejmě, nemotorného siláka Bobíka, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou.

Začátek představení v 10.00. Délka 60 minut + přestávka.

Cena vstupenky                 180 Kč  od 10. řady

 

 

Boby centrum

RUSKÝ KLASICKÝ BALET (Classical Russian Ballet) pod vedením HASSANA USMANOVA a sólisté Velkého divadla (Bolšoj těatr, Moskva) a Mariinského divadla (Marinskij těatr, Petrohrad)
Poprvé v historii můžete vidět kombinaci klasického baletu a krasobruslení v jednom představení.
Neobvyklý, nový pohled na úžasnou legendu o věčné a krásné lásce, zradě, boji dobra a zla. 
Mohlo by se zdát, že je nemožné sjednotit dvě nesourodé oblasti, ale divadelní žánr jde neustále dopředu a otevírá divákovi nová, dosud neprobádaná zákoutí. Úžasná kombinace krasobruslení a baletu Vám přinese dojmy a emoce, které jste ještě nezažili. 
Představení pro celou rodinu a nezapomenutelný zážitek!
Představení o dvou aktech, 2 hodiny s přestávkou (20 minut)

Začátek představení v 19:00.

Cena vstupenky              sezení u stolků a v boxech: 1590,-     1390,-    1190,-    1090,-    990,-    790,-    sezení na ploše: 1590,-

 

Divadlo Bolka Polívky

NOVINKAP.R.S.A. jsou rodinnou komedií a dámskou jízdou nejen pro ženy. Život je plný omylů! A tak se klidně může stát, že místo velkolepé rodinné oslavy babiččina životního jubilea omylem vypravíte funus. Nezbývá pak nic jiného, než vše brát s humorem a vystrojenou pohřební hostinu, na které nechybí svíčky, věnce ani sladké rakvičky, si užít jak se patří. Pět svérázných žen různého stáří si na oslavě babiččiných osmdesátin zpívá v rytmu blues a přitom procvičuje pánevní dno. Žádná z nich nezná svého otce a každá má osobitý sebeironický humor.

Hrají: Kristýna Leichtová, Ilona Svobodová, Eva Lecchiová, Jana Bernášková, Ivana Wojtylová, Jaromír Nosek / Richard Trsťan

Začátek představení v 19.00. Délka 105 minut + přestávka.

Cena vstupenky                 520 Kč    od 3. řady

 

 

 

KD Rubín

Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni.

Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést... Za pomoci právníků se tak rozjíždí mašinérie rozvodového řízení, kdy však ani jeden z manželů nechce přijít o krásný dům. Vzájemně si likvidují osobní věci, zabíjejí domácí zvířata, připravují ty nejdrsnější naschvály, neustoupí ani o píď. Drama, a přesto komedie, i když zatraceně mrazivá! Její předlohou je americký román slavného Warrena Adlera. Podle něj také Danny DeVito natočil neméně slavný stejnojmenný film, v hlavních rolích s Kathleen Turner a Michaelem Douglasem

Hrají: Michal Dlouhý, Kateřina Lojdová, Roman Štabrňák, Lukáš Král, Petr Florián a členové uměleckotechnického provozu

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

KD Rubín

Známý advokát a jeho žena zubní lékařka jsou v rozvodovém řízení. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném bytě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Přestože mezi oběma stále přetrvává láska, rozhodne se každý z obou manželů žít nový život, aby ještě více zatopil tomu druhému...

Hrají : Ernesto Čekan, David Gránský, Miroslav Hrabě, Kateřina Peřinová, Charlotte Doubravová

Začátek představení v 19.30. Délka 115 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Bolka Polívky

Chlapské přátelství, rivalita i lásky dvou starých komediantů v černé komedii.
Tragikomický příběh o přátelství dvou starých a zapomenutých herců, kteří spolu dožívají v domě seniorů. K srdci si příliš nepřirostli, jeden z nich je dokonce nesnesitelně samolibý, ale nakonec mají jen jeden druhého a své divadelní zážitky a touhy. Oba čekají na zázrak - že přijde nabídka být ještě alespoň jednou na jevišti a vychutnat si potlesk. Vzpomínají na své lásky, úspěchy i prohry, nenaplněné sny a na prchavý svět divadelního života.

Hrají: Stanislav Zindulka, Alois Švehlík

Začátek představení v 19.00. Délka 80 minut bez přestávky.

Cena vstupenky 450 Kč  (5. řada)                    420 Kč   (od 9. řady)

 

Sono centrum

Začátek koncertu v 19.30.

Cena vstupenky 375 Kč

 

KD Rubín

Manželé Evženie a Jaroušek Hádaví jsou nesmiřitelní rivalové. Neexistuje nic, na co by měli stejný názor. Jsou jako oheň a voda. Do jejich ,,hádavého života" nečekaně vstoupí dr.Párátko, s lákavou nabídkou zúčastnit se nové reality show.

Ten, kdo toho druhého přistihne během měsíce při nevěře, získá tučnou odměnu. Mezi manželi se rozpoutá nelítostný souboj, plný komických situací. Nikdo nechce prohrát. Ale zvítězit může jen jeden z nich. Báječná hra o tom, co všechno jsou lidé schopni udělat pro peníze, má nečekané rozuzlení. Autor úspěšné komedie ,,Kšanda" nenechá divákovu bránici ani na chvíli odpočinout. Dvě hodiny smíchu a skvělých písní. Přijďte se o tom přesvědčit a společně to roztočit!

Hrají: Kateřina Kornová, Jaroslav Sypal, Martin Maxa, Michal Roneš/Michal Holán , Petr Jančařík, Josef Mladý, Eva Hráská, Veronika Poláčková, Libor Petrů/Jan Jiterský

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 420 Kč 390 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

NOVINKAVšichni víme, co je kostka. A všichni víme, co je manželství. Dovedete si však představit manželství v kostce? Stlačené a zhuštěné jen na ty nejzásadnější momenty? Jde to? Notabene manželství, které trvá sto let? Neboť Emil a Marcela museli žít spolu dlouho, než jim došlo, že je jim skvěle. Naštěstí se toho dožili. Projdou naší dobou, celým staletím a budou hrát dvacetileté, když se v roce 1987 seznámí na vodě u jezu na Berounce, a budou hrát i sto dvacetileté, když budou na lavičce v Beskydech v budoucnosti vzpomínat na to, kdo koho chtěl vlastně zavraždit.

Hrají : Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky 390 Kč      (3. řada) 350 Kč (od 8. řady)

 

Boby centrum

Další termíny: 18.2. ve 14:00, 24.2. ve 14:00 a v 18:00, 25.2. ve 14:00, 10.3. ve 14:00 a v 18:00, 11.3. ve 14:00, 17.3. ve 14:00 a v 18:00, 18.3. ve 14:00

Kleopatra - jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších českých muzikálů s hudbou Michala Davida, na který se můžete těšit od února 2018 v brněnském Bobycentru v počtu 20. představení.

48 let před Kristem se Caesar stává nejmocnějším mužem Říma a s vojsky vstupuje do Alexandrie, kde v té době vládne teprve 14-ti letý Ptolemaios. Ten má dvě sestry - Arsinoé a Kleopatru, která chápe, že mít moc znamená život. Vše vsadí na Caesara, před něhož se nechá tajně dopravit v drahocenném koberci. Caesar v ní nachází zalíbení pro její krásu, duchaplnost a výřečnost. Ohrožený Ptolemaios napadne Římany a je poražen, Caesar se zamilovává do Kleopatry, která dosedla na egyptský trůn a podporuje ji v politice. Kleopatra porodí Caeasarovi syna Caesarióna a všichni odjíždějí do Říma, který sice není Kleopatře nakloněn, ale ta si jej svým královským vystupováním a bohatstvím získává na svou stranu. Na návrh Marca Antonia má Caesar převzít korunu římských králů, ale ten ji odmítá, čímž zadává příčinu ke vzniku spiknutí. I když Kleopatra Caesara varuje, ten odchází do senátu, kde ho spiklenci v čele s Brutem - adoptivním synem Caesarovým - zabíjejí. Kleopatra s Caesariónem kvapně opouští Řím.
Řím je zmítán nepokoji a druhý adoptivní Caesarův syn Octavius uzavírá s Marcem Antoniem dohodu o spoluvládě. Octavius nakonec vítězí nad Caesarovými vrahy, ale již nemá peníze pro vojsko. Žádá o pomoc v Egyptě Kleopatru - ta je mu poskytnuta a Marcus Antonius zůstává v Egyptě. To se nelíbí Octaviovi a tak při krátkém návratu ožení Marca Antonia se svou sestrou Octavií. To se pochopitelně nelíbí Kleopatře, a tak po návratu do Egypta - aby odčinil tuto potupu Kleopatry, uzavírá sňatek s Kleopatrou a jejího syna prohlašuje budoucím králem Egypta...

Začátky představení ve 14:00 a v 18:00.

Cena vstupenky                    sezení na ploše: 699,-

 

Mahenovo divadlo, malá scéna

koukatkaKousek světa v obrazech Aloisi Mikulkovi na počest! Pro radost malých i velkých uchechtánků, aby neměli dlouhou chvilku, přenesem se na starý hrad a tam si budem spolu hrát. Na zbrojnoše co střeží hradní bránu, na rytíře co chytí leda starou vránu, i na paní Filoménu. Celkem je to pěkný hrad, každý by v něm bydlel rád, my však půjdem o dům dál. Naše výprava nese se do dědiny černých lovců kdesi  v pralese.  To budete kulit oči, až na vás nějaká opice skočí! Až vás lední medvěd chytne za nos, pak nastane polární noc. Bude to zkrátka švandy nadílka. Vždyť ji pro vás nakreslil a napsal Alois Mikulka, ten známý brněnský malíř, básník a velký šikulka!

Inscenace vhodná pro děti od 3 let.

Začátek představení v 10.00. Konec v 10.45.

Cena vstupenky                       100 Kč

 

Objednávky možné do 30.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 70%

NOVINKAPříběh docela obyčejných manželských párů začíná nejprve lehkou zápletkou a graduje gejzír bláznivých situací. Do akce se zapletou také dospívající dcera, její kluk, ubohý bytař, který přijde poctivě krást, zamotá se do světa intelektuálů a jen zírá, kam se to dostal.

Hrají : Petr Nárožný, Naďa Konvalinková, Týna Průchová, Zuzana Slavíková / Dagmar Novotná, Pavel Kikinčuk / Martin Zahálka, Antonín Procházka / Viktor Limr / Antonín Procházka ml., Vilém Dubnička

Začátek představení v 19.00. Délka 120 minut + přestávka.

Cena vstupenky                     520 Kč  (5. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

Objednávky možné do 2.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

 

KD Rubín

Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.
Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.

Komediografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů.
Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře obrovský potenciál.

Hrají: Adéla Gondíková a Jiří Langmajer

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut.

 

Cena vstupenky                            450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 87 %.

Chvála bláznovství je příběhem dvou přátel Ellinga a Kjella, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré, a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny. Divák se stává svědkem jejich střetávání se s každodenní realitou, která je pro oba přátele komplikovaná a přináší řadu velmi humorných situací. Zároveň však, pod odlehčeným tónem, dobře rozumí osamocenosti hrdinů, jejich strachu z lidí i touze po lásce a přátelství. Elling a Kjell stojí na prahu nového „opravdového“ života...

Hrají : Filip Blažek, Martin Hofmann, Michal Slaný, Šárka Opršálová

Začátek představení v 19.00. Délka představení 130 minut + přestávka.

Cena vstupenky                           560 Kč          (3. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 2.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky – klub Poslední leč

Hodnocení diváků 77%.

Slavná aktovka našeho předního dramatika Václava Havla se odehrává v 70. letech v kanceláři jednoho malého, bezvýznamného pivovaru, kde místní sládek a spisovatel Vaněk (co tu za trest koulí sudy) společně zjistí, že je to všechno na hovno.

Hrají : Norbert Lichý, Jiří Müller

Začátek představení v 19.00. Délka 55 minut bez přestávky.

Cena vstupenky                          250 Kč    (bez místenek)            bez slev

 

 

 

KD Rubín

Komické příhody pedagogů a žáků newyorské večerní přípravné školy pro dospělé. Studenty jsou přistěhovalci z nejrůznějších koutů světa a mezi nimi obzvláště „vyniká" samorostlý a neobyčejně horlivý pan Kaplan, který se záludnými houštinami vyučovaného jazyka prodírá s nezdolnou energií a osobitou logikou.

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky                            340 Kč  - I. půlka hlediště         310 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Bolka Polívky

Příběh manželů Alice a Jindřicha, které jste si oblíbili v komedii Sex pro pokročilé, pokračuje.

Tentokrát se však ze stylového hotelového pokoje, v němž se pokoušeli pikantně oživit svůj uvadající vztah, přesouvají do přírody. Je to tak trochu i z nouze ctnost, jelikož rodinný rozpočet se zmenšuje. O to více se zvětšuje touha „přežít“. Ale pozor! – ne za každou cenu. Do stereotypů dojemně směšného a zmateného páru se jako vichřice vmísí nečekaná návštěva. Nespoutaná sestra a provokativní švagrová Diana naruší Alici a Jindřichovi kempovací idylu. S jejím ironickým pohledem je slušné, nudné, šestadvacetileté manželství vlastně tím největším dobrodružstvím! Dianina svobodná chuť a odvaha užívat si a neustále zkoušet něco nového postupně „nakazí“ naše protagonisty životním pozitivismem a energií. A vzhůru do divočiny se nakonec změní na Vzhůru do života!

Hrají : Karel Roden, Jana Krausová, Kristýna Fuitová-Nováková

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky 22.2. – 520 Kč (od 13. řady) 23.2. – 520 Kč (7. řada, od 11. řady)

 

Divadlo Reduta

Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se?
Příběh, který Vás rozesměje, dojme a zahřeje u srdce.

Hrají : Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.00.

Cena vstupenky              390 Kč    bez slev

 

Objednávky možné do 30.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Husa na provázku

Osud mladé talentované brněnské skladatelky, dirigentky a femme fatale Vítězslavy Kaprálové očima spisovatelky Kateřiny Tučkové a režisérky Anny Petrželkové.

Příběh o závratném vzestupu mladé ženy, která se dokázala prosadit v oblasti, jež je dodnes vyhrazena především mužům. Ženy, jejíž život byl fascinujícím koktejlem výjimečného nadání a píle, ale i svobodomyslnosti, nespoutanosti a náruživosti, kterými šokovala své okolí. Žila všemu navzdory – jakoby věděla, že na všechno, co chce stihnout, jí zbývá pouhých pár let mezi dvěma válkami. Zastavila ji až předčasná smrt - zemřela v pouhých pětadvaceti letech v roce 1940 v Paříži. V té chvíli však už za sebou měla bohaté autorské dílo, které komponovala od devíti let, dirigovala orchestr BBC, Pražskou filharmonii, byla životní i tvůrčí partnerkou o pětadvacet let staršího Bohuslava Martinů, s jehož ženou Charlottou tvořili slavný milostný trojúhelník. Či mnohoúhelník, vezmeme-li v úvahu její četné milence, mezi nimiž nechyběli slavní představitelé meziválečné avantgardy pobývající toho času v Paříži. Kdyby přežila, byla by jednou z nejslavnějších českých žen.

Začátky představení v 19.00.

 

Cena vstupenky                    270 Kč                  děti, studenti, důchodci 270 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 81%.

Síla tance, síla přátelství, síla porozumění propojí šest žen a přiměje je odhalit o sobě pravdu a dokáže, že stojí za to čelit nepřízni osudu, ať jakkoli krutému. Prostřednictvím kurzu pole dance ve venkovské tělocvičně, od kterého každá očekává něco jiného, zvýšit si sebevědomí, shodit pár kilo, udržet si chlapa nebo si ho najít, ale ani jedna si neuvědomuje, jak moc to ovlivní jejich život, dospějí přes nejrůznější neshody ke společnému rozhodnutí… Divadlo pro ženy a o ženách, které musí bezpodmínečně vidět muži (pokud se odváží).

Začátek představení v 19.00. Délka 110 Kč + přestávka.

Cena vstupenky 420 Kč (od 8. řady)

 

Divadlo Reduta

Chtěli jste být kosmonautem? Potápěčem? Nebo boxerem? Anebo jste prostě jen chtěli zachránit život štědrovečernímu kaprovi?

To vše můžete ještě stihnout zažít v Pohádce o nevyřáděném dědečkovi, kterou podle knížky brněnské autorky Aleny Kastnerové pro divadlo upravil a zrežíroval Jiří Jelínek. Se spoustou naživo zpívaných a hraných písniček Zdeňka Krále, které vás zdvihnou ze sedaček. Ve výtvarném hávu Báry Čechové, která dokáže oživit i smažené kapří řízky. Připravte se na rozdováděný štědrovečírek s pěti dědečky a jedním majorem ve výslužbě, co umí pěkně hrábnout do strun a má rád lízátka. Takovou koulovačku jste v divadle ještě nezažili! Hodit pořádnou bombici si můžete i vy.

Představení je určeno dětem od 4 let.

Začátek představení ve 14.00. Konec v 15.00.

Cena vstupenky                        150 Kč   (3. řada)

Objednávky možné do 30.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Sono centrum

Irský folkový písničkář Glen Hansard, který se v našich vodách proslavil zejména spoluprací s Markétou Irglovou na oscary ověnčeném snímku Once, před nedávnem oznámil vydání třetí studiové desky. Ta ponese jméno Between Two Shores a hned po jejím vydání v lednu se ji Glen zastaví představit i v Čechách. Zahraje 25. února v brněnském Sono Centru.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 1290 Kč – sezení 1090 Kč – stání na ploše 890 Kč- stání balkon 2990 Kč - VIP

 

Hala Vodova

Fanoušci se mohou těšit na největší hity jako Lhůta záruční, Celibát či Katarze. Zazní i aktuální singl Holomráz, Na Srdci a další skladby z nového alba Holomráz, které vyšlo 3. listopadu 2017.

Petr Lexa a Lukáš Bundil kromě skvělé show chystají i další překvapení pro návštěvníky jarního turné. Nebude chybět nový merchandise či setkání s fanoušky.

Začátek koncertu v 19.00 (open door v 17.00)

 

Vstupenky           Jdu sám – 390 Kč         Jdeme ve dvou – 700 Kč      Jdeme ve čtyřech – 1 200 Kč

 

Šapitó Lužánky

Červen v poloprázdných lázních někde na břehu řeky, už tři dny je chladno, sem tam poprchává. Mohlo by se zdát, že tento způsob léta je poněkud nešťastný. To by tu ale nesměli být majitel lázní Antonín Důra, sečtělý abbé Roch a vysloužilý major Hugo, trojice svérázných filosofů, která svými rozmluvami a půtkami vyvolává úsměv již u několikáté generace čtenářů. Co teprve, když k nim přibude i potulný kouzelník a provazochodec Arnoštek s krásnou pomocnicí Annou? A co když do svého šapitó pozve i vás?! Vančurova útlá novelka z roku 1926, plná životní moudrosti a hravého humoru dávno patří do pomyslného zlatého fondu české literatury. K její popularitě přispěl v šedesátých letech i stejnojmenný film Jiřího Menzela. „Starou dobrou klasiku“ bude v návaznosti na svého Saturnina nově a neotřele režírovat slovenský divadelní tvůrce Jakub Nvota. Českého krotitele archaismů a přechodníků přitom vezme takříkajíc za slovo. Vančurově větné akrobacii a slovnímu žonglérství dá magickou formu „nového cirkusu“, který je moderním spojením fyzicky náročných kousků s krásou a ladností pohybu. Jako takový dnes bere dech divákům po celém světě. Žádný div, že mu naše divadlo bude malé.

Začátek představení v 19:00

Cena vstupenky          440,-             sekce A                                           děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Reduta – veřejná generálka

NOVINKAVýstup na Olymp a strmý pád. Nová vítězství a prohry. Fascinující, téměř antický příběh ženy, která se nevzdala. Původní hra nejuváděnější brněnské autorky inspirovaná osudem Věry Čáslavské. Stačil letmý pohyb hlavou a její život se obrátil naruby. Z nejlepší sportovkyně světa a druhé nejpopulárnější ženy planety po Jacqueline Kennedyové se měl stát odpad společnosti. Psal se rok 1968 a gymnastka Věra Čáslavská slavila na olympiádě v Mexiku sportovní triumf. Své tvrdě vybojované medaile „věnovala“ mužům Pražského jara a postavila se proti sovětským tankům, které tou dobou okupovaly Československo. Při vyhlašování výsledků odvrátila na stupních vítězů při sovětské hymně nepatrně hlavu. Tichý protest ji v její zemi uvrhl na další léta do zapomnění… Nositelka samurajského meče projevovala svou odvahu a statečnost navzdory osudu. Čelila rodinné tragédii a osobní krizi. Žila v neutuchající víře a pravdě, věrna svým zásadám a občanským postojům i svému jménu. Věra. Spíš než o životopis výjimečné ženy a sportovkyně jde o smysl lidské existence v zatěžkávacích momentech vlastního života a zlomových okamžicích historie. O význam slova odvaha, sláva, odpovědnost, hrdinství, pravda i lidské štěstí… Hra vznikla pro Národní divadlo Brno.

Začátek představení v 10.00.

Cena vstupenky               150 Kč    (3. řada)

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

Veselá činoherní pohádka Ivy Peřinové s písničkami, o zlém čaroději a hodném draku Habánkovi, který nechce jíst princezny a raději se živí zeleninou.

Začátek představení v 10.00. Délka 60 minut bez přestávky.

Cena vstupenky             180 Kč     (3. řada)

 

Objednávky možné do 4.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KC Semilasso

Hodnocení diváků 64%

Tři příběhy (Poznání šokem, Stopy holubic, Já jsem Herbert), které nám autor líčí, jsou velice směšné, ale velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás.

Hrají : Petr Nárožný, Václav Vydra, Naďa Konvalinková, Libuše Švormová, Dana Morávková, Eva Janoušková, Jiří Ptáčník

Začátek představení v 19.00. Délka 135 minut.

Cena vstupenky 420, 370 a 320 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

NOVINKAManželství v kostceVšichni víme, co je kostka. A všichni víme, co je manželství. Dovedete si však představit manželství v kostce? Stlačené a zhuštěné jen na ty nejzásadnější momenty? Jde to? Notabene manželství, které trvá sto let? Neboť Emil a Marcela museli žít spolu dlouho, než jim došlo, že je jim skvěle. Naštěstí se toho dožili. Projdou naší dobou, celým staletím a budou hrát dvacetileté, když se v roce 1987 seznámí na vodě u jezu na Berounce, a budou hrát i sto dvacetileté, když budou na lavičce v Beskydech v budoucnosti vzpomínat na to, kdo koho chtěl vlastně zavraždit.

Hrají : Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky 350 Kč (11.řada) studenti a důchodci 10% sleva

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 90%

predstaveniŠest týdnů tance, šest týdnů porozumění a hledání společné řeči. Madame Lily Harrison si najímá Michaela Minettiho, aby ji naučil swing, tango, valčík, foxtrot, chachu a moderní tanec. Oba prochází těžkým životním obdobím a i přesto, že spolu zdánlivě nemají nic společného nakonec najdou společnou řeč a vzájemně si pomůžou. Strhující herecký duet o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději v lepší zítřky! Chantal Poullain, která s inscenací v minulosti projela celou republiku, doplňuje v obnovené premiéře nový herecký kolega Martin Kraus.

Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus

Začátek představení v 19:00.                      Délka představení: 140 minut + přestávka

Cena vstupenky               450,-                      3. řada důchodci, děti a studenti sleva 10%

Objednávky možné do 4.2. nebo do vyčerpání rezervace.


 

O2 Aréna, Praha

Hudební skupinu The Kelly Family lze považovat za fenomén devadesátých let, jejich písně miloval celý svět. Během své kariéry prodali více než 20 milionů alb, získali několik ocenění i platinových či dokonce multiplatinových desek. Po téměř desetileté pauze vyráží irská skupina na celoevropské turné s názvem We Got Love - Live 2018.

Na svém turné přijede 8. 3. 2018 koncertovat také do pražské O2 areny. Hudební formace, která v devadesátých letech doslova pobláznila miliony fanoušků po celém světě, zahraje zásadní hity své tvorby, mezi které patří skladby jako An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria a další.

Začátek koncertu v 19:00.

Cena vstupenky sezení na ploše: 2 250,- 1 490,- 1 150,- sezení na tribunách: 1 750,- 1 490,- 1 250,-

 

Mahenovo divadlo

Představte si luxusní kavárnu za nedělního dopoledne. Venku je krásný den a hostů v kavárně je málo. Už jste se nasnídali, přečetli jste všechny noviny a teď jste se v pohodě opřeli v měkkém boxu a zamyšleně se díváte na mísu koblih...

Kdo by ho neznal? Vždyť Saturnin (1942) Zdeňka Jirotky patří k nejoblíbenějším českým humoristickým románům vůbec a byl dosud přeložen například do angličtiny, němčiny, španělštiny a lotyštiny.

Okouzlující příhody pána a jeho bezmála geniálního sluhy, situované do noblesní prvorepublikové atmosféry, na českých scénách zdomácněly už dávno. V Národním divadle Brno je uvidíte v úspěšné dramatizaci Martina Vačkáře a Ondřeje Havelky a v režii hravého slovenského režiséra Jakuba Nvoty.

Inscenace vhodná od 10 let.

Živě hraje swingová kapela Melody Gentlemen.

Začátek představení v 19:00

Cena vstupenky          748,-             přízemí 10. řada                                           děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Městské divadlo Brno     

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ PÍSNIČKOVÁ DIVADELNÍ ŠOU PRO NEJMENŠÍ DIVÁKY
V několika posledních přidaných představeních nejnavštěvovanějšího muzikálu pro děti Vás oblíbený skřítek Fíha se svými pohádkovými kamarády provede všemi ročními obdobími. Zazpíváte si nejznámější dětské hity a zatancujete si na nejoblíbenější fíhovské písničky (BUMBARASA, BUM BÁC, LÚKA, IDEM KVA KVA KVÁM, AJ JA RÁD PAPÁM, HOP A SKOK, OVOCNÝ ROCK AND ROLL a mnoho dalších), které vznikly v průběhu 5 let.
Představení je ve slovenském jazyce.
Hrají a zpívají
Martina Fíha Jelenová, Kristína Mackovčáková, Romana Orlická, Zuzana Mészárosová, Andrea Gabrišová, al. Ema
Představení je vhodné pro děti od 2 let.
Dostavte se včas, minimálně 15 minut před začátkem, představení začíná vždy přesně.

Začátek show v 17:00

 

Cena vstupenky         300,-

 

Sono

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby...

Začátek koncertu ve 20.00.

Cena vstupenky                                         VIP s občerstvením – 1 450 Kč              stání 450 Kč

 

sezení I.kat. – 490 Kč, II.kat. – 450 Kč, III.kat. – 390 Kč


 

KD Rubín

Na útěkuNezdolnou energií a nadějí nabitá komedie o náhodném setkání dvou obyčejných žen vydávajících se na cestu za svobodou, dobrodružstvím a životem prožitým naplno. Ve hře, která se s humorným nadhledem dotýká i témat nelehkých můžete vidět Janu Štěpánkovou a Zlatu Adamovskou.

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky                            450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Mahenovo divadlo

Hra, podle níž vznikl nejúspěšnější film roku 2010, ověnčený mnoha cenami včetně čtyř Oscarů, měla premiéru ve Velké Británii v únoru 2012. Příběh vychází ze skutečnosti: sleduje boj budoucího anglického krále Jiřího VI. (1895–1952) s handicapem, který by mohl ohrozit nejen jeho vlastní pozici, ale také celou společensko-politickou situaci v zemi, stojící na prahu druhé světové války. Vypjatá doba si žádá ve svém čele pevného muže, kterým jen stěží může být koktající král… Proto následník trůnu za podpory své ženy Alžběty (budoucí královny matky), Winstona Churchilla, své rodiny a vlády podstupuje svéráznou léčbu u australského odborníka jménem Lionel Logue, který však nebyl jen logopedem, ale také svérázným terapeutem. Logue s neomylnou intuicí otevírá bezpečný prostor, ve kterém může král čelit svým vnitřním zraněním, strachu a agresi, a zároveň navrací řeč do jejího přirozeného živlu. Mezi králem a jeho podivínským léčitelem se vytvoří zvláštní pouto. Seidler, který sám v dětství trpěl vadou řeči, nezískal za života královny matky souhlas k provedení hry. A teprve když v roce 2002 královna zemřela, pustil se znovu do práce.

Inscenace vhodná od 10 let. Upozorňujeme diváky, že se v rámci inscenace kouří.

Začátek představení v 19:00

Cena vstupenky          702,-             přízemí 2. řada                                           děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Kongresové centrum Praha

Začátek koncertu ve 20.00. Vstup od 18.30.

Cena vstupenky        parket bok – 1 890 Kč, 1 490 Kč        balkón bok – 1 290 Kč

 

 

Mahenovo divadlo

Slavná dramatická opera, kterou Verdi (1813-1901) zkomponoval v roce 1842 během pouhých několika týdnů. Dílo přitom málem nevzniklo: premiéra jeho předchozí opery Jeden den králem byla natolik neúspěšná, že mladý skladatel, zdrcený navíc smrtí své ženy, chtěl operní dráhu opustit. Jen s obtížemi se nechal přesvědčit, aby zhudebnil libreto na starozákonní téma. Babyloňané pod vedením krále Nabuchodonozora (Nabucca) vtrhnou do Jeruzaléma, zničí Šalamounův chrám a židovský národ odvlečou do zajetí. Nabucco, kterého Jehova potrestá šílenstvím, musí navíc čelit intrikám své domnělé dcery Abigail. Nakonec uzná svou chybu i Jehovovu sílu a vrátí Židům svobodu. Popularita operního příběhu o osvobození Židů z babylonského zajetí šla v době svého vzniku ruku v ruce s touhou italského obyvatelstva po osvobození z habsburské nadvlády. Veleslavný sbor „Va, pensiero, sull’ali dorate“ (Leť, myšlenko, na zlatých křídlech…) se stal v době premiéry opery osvobozeneckou písní zpívanou po celé Itálii. Nabucco patří pro své vypjaté sólistické výkony, krásné sbory, sugestivní hudební zpracování a nádhernou výpravu k nejúspěšnějším titulům našeho repertoáru.

Sbor a orchestr Janáčkovy opery NdB.

Opera je uváděna v italském originále s českými titulky.

Začátky představení: 17.3. v 19:00 a 25.3. v 17:00                        Délka představení: 2 hodiny 50 minut s přestávkou

Cena vstupenky            17.3.       672,-                        lóže I. pořadí, II. pořadí 2. řada

25.3.       636,-                       přízemí 3. řada                                                      děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

Ravn je ředitelem a zároveň majitelem firmy, to ovšem před svými kolegy skrývá a vydává se již deset let za pouhého řadového zaměstnance. Všechna nepopulární rozhodnutí tak může svést na vymyšleného ředitele, kterého nikdo nikdy neviděl. Až nyní, když chce firmu prodat, je nutné najít někoho, kdo ředitele sehraje. A kdo je pro takovou roli lepší než neznámý a všemi podceňovaný herec!

Hrají: Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Tomáš Červinek / Tomáš Pavelka, Robert Jašków, Klára Cibulková / Petra Jungmanová, Martina Krátká, Alexej Pyško, / Dušan Sitek, David Punčochář / Luboš Veselý, Kristýna Frejová, Jaroslav Šmíd, Šárka Urbanovská / Blanka Popková

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky                            450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

 

KD Rubín

Hra je o vtazích mezi tchýní a zetěm, snachou a tchýní, mezi matkou a dcerou, synem a matkou, mezi mladými manžely a konečně (a hlavně) mezi tchýněmi samotnými.

Hrají : Lucie Zedníčková, Dana Homolová, Anna Kulovaná a Martin Kraus

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky                            420 Kč  - I. půlka hlediště         390 Kč – II. půlka hlediště

 

 

Fléda

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky                             368 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniHubert, Hodan, dva krysáci, Eda, laboratorní potkan z Prahy a Ludvíček, sádrový trpaslík. Tak to je nerozlučná parta, která zažívá na malém smetišti poblíž Vizovic jedno dobrodružství za druhým. Zrovna teď je čeká jedno opravdu veliké. Totiž, Ludvík se ztratil! Začíná nebezpečná pátrací akce.

Nejdřív se všichni vypraví za moudrým a všeznalým pavoukem Pechem, který si z nich ovšem dělá jenom samá šprťouchlata a legrácky! Dál putují celým smetištěm a musí se vypořádat s hladovým a trochu přihlouplým kocourem Brunem, s ospalou a popletenou můrou Agátou a s vychytralou zmijí Klotyldou, která si dělá zálusk na ubohého Edáčka. Skončí potkan v žaludku lstivé Klotyldy? A co Ludvík? Shledají se s ním ještě vůbec? Vrátí se všichni šťastně domů? To se dozvíte, když přijdete na tuto pohádku. Vhodné pro děti od 4 let.

Začátek představení v 10.00. Délka 60 minut + přestávka.

Cena vstupenky                           180 Kč

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Reduta

PRO DĚTI

Kdo je nejznámější pohádkový kocour? Přece ten v botách!
Vždy šarmantní, vždy připraven porazit obra nebo zachránit princeznu. A vůbec nevadí, že vlastně bydlí na pražském Žižkově. Jenže se mu nechtějí chytat myši a místo toho se učí francouzsky. Myši se radují, ale domovnice nadšená není a kocoura vyhodí z domu. A tak se vydá na dobrodružnou cestu do Francie. A spolu s ním za dobrodružstvím vyrazí i děti, protože tato operní pohádka je určena speciálně pro ně. Jejím autorem je významný současný český skladatel Jiří Teml, který má s tvorbou pro malé publikum bohaté zkušenosti. Mimo sborových skladeb určených pro dětský sbor je také autorem dalších dvou dětských oper – Císařovy nové šaty a Čert a Káča. Kocour v botách je ideálním prvním vstupem do světa opery. Hodinu trvající pohádku na jevišti ztvární nejen dospělí zpěváci ale i dětský sbor, který tak tvoří jedinečnou spojnici mezi jevištěm a dětským publikem. Představení je určeno dětem ve věku 4 - 9let.

Začátek představení v 15:00.

Cena vstupenky               313,-        3., 7. a 8. řada

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Mahenovo divadlo

NOVINKARok 1943. Moravská vesnice žije za protektorátu na horké půdě strachu. Právě sem přichází kovář a evangelík Jura Baran. Věří, že zde nalezne bezpečný azyl. Důvěru domácích, převážně katolických starousedlíků, si však nezíská. Navíc statkáři v obci řeší naléhavý problém. Sekal, nemanželský syn z jednoho gruntu, člověk, kterého komunita kvůli jeho původu sama vyloučila, terorizuje celou obec, využívá divokou politickou situaci a udává gestapu ostatní statkáře, aby se snadno dostal k jejich majetku. Krutá protektorátní moc mu dává křídla a nikdo ze ctihodných a vážených mužů neví, kdo z nich bude dalším na řadě. Vesnická rada statkářů se rozhodne, že existuje jediné řešení: je třeba zabít Sekala! Dřív než on zabije ostatní. Ale kdo se této nevděčné a nebezpečné úlohy ujme?

Začátek představení ve 19.00.

Cena vstupenky               390 Kč    (4. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

Republiko má středisková, aneb lukrativní nejistota„Politika je, dámy a pánové, především tíživě zodpovědné rozhodování o vašich osudech. Chcete-li podniknout hlubinný ponor do mělčin duše našich politiků, jste tady správně."
KABARET

Hrají: Ivo Šmoldas Jan Julínek Leoš Peteráč Radek Jiříček Aneta Bačíková Michaela Vrbová

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky                            300 Kč  - I. půlka hlediště         280 Kč – II. půlka hlediště

 

Reduta

NOVINKAKdo je nejznámější pohádkový kocour? Přece ten v botách!

Vždy šarmantní, vždy připraven porazit obra nebo zachránit princeznu. A vůbec nevadí, že vlastně bydlí na pražském Žižkově. Jenže se mu nechtějí chytat myši a místo toho se učí francouzsky. Myši se radují, ale domovnice nadšená není a kocoura vyhodí z domu. A tak se vydá na dobrodružnou cestu do Francie. A spolu s ním za dobrodružstvím vyrazí i děti, protože tato operní pohádka je určena speciálně pro ně. Jejím autorem je významný současný český skladatel Jiří Teml, který má s tvorbou pro malé publikum bohaté zkušenosti. Mimo sborových skladeb určených pro dětský sbor je také autorem dalších dvou dětských oper – Císařovy nové šaty a Čert a Káča. Kocour v botách je ideálním prvním vstupem do světa opery. Hodinu trvající pohádku na jevišti ztvární nejen dospělí zpěváci ale i dětský sbor, který tak tvoří jedinečnou spojnici mezi jevištěm a dětským publikem. Představení je určeno dětem ve věku 4 - 9let.

Začátek představení ve 14.00.

Cena vstupenky               313 Kč    (3., 9. a 10. řada)

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace

 

Malá scéna Mahenova divadla

NOVINKA „Kdo mi to tu loupe perníček?!“

Vyprávění o dvou dětech, které se jednoho dne ztratí v lese, kde narazí na kouzelnou chaloupku. Proč kouzelnou? Je totiž celá z perníku! O zlé ježibabě, která v chaloupce bydlí a která si usmyslí, že si Jeníčka a Mařenku upeče v peci. I o tom, jak se bystrým dětem nakonec podaří uniknout a ježibabu potrestat.

Začátek představení ve 14.00.

Cena vstupenky               100 Kč    (bez místenek)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Sono

Děkujeme fanouškům, že posílají Anně K. tolik krásné energie a síly pro její uzdravování. Anna K. se zotavuje a už se těší na jarní hraní. Trojice velkolepých koncertů, které pro vás připravujeme, má název Moje světlo a zastaví se 10. dubna v brněnském Sonu.

Začátek koncertu ve 20:00.

Cena vstupenky               sezení: 890,-      stání: 640,-

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniCo svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojička hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát ji však stihne zasloužený výprask. Teprve když je po starostech, mohou si všichni oddechnout. Pohádkový příběh plný písniček a komických situací. 

Vhodné pro děti od 4 let

Začátek představení v 10.00. Délka 65 minut + přestávka.

Cena vstupenky                       180 Kč    (3. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

Swing & Jazz v podání Swing Band Pražského salonního orchestru. Celkem 10 hudebníku Vám zahraje ty nejznámější melodie od George Gershwina, Duke Ellingtona, Louise Armstronga a dalších. Pořadem provází, zpívá a diriguje Václav Vomáčka.


Irving Berlin Alexander´s Ragtime Band
George Gershwin Summertime
Duke Ellington Caravan
Louis Armstrong What´s A Wonderfull World
Glenn Miller/Medley Moonlight Serenade – Star Dust – Strings of Pearls
F.W.Meachum/G.Miller American Patrol
H.Warren/G.Miller At Last
H.Warren/G.Miller Chattanooga Choo Choo
Arthur Johnston Penies From Heaven
S.Wyche/M.Watts All Right, O.K.
Hoagy Carmichael Georgia
J. Garland/G. Miller In the Mood
John Kander New York, New York
Jerry Hermann Hello Dolly

 

Začátek koncertu v 19.30.

 

Mahenovo divadlo

Moderní francouzská komedie – Kafka by byl nadšený, Feydeau taky.

Manželé Bélierovi doma večeří, když tu náhle zazvoní telefon! Na tom by nemuselo být nic podivného, jenže Bélierovi až dodnes žádnou pevnou linku neměli. S překvapením najdou zapojený aparát, zvednou sluchátko a hlas na druhé straně chce mluvit s jistým panem Schmittem. Jenže kdo je pan Schmitt? Toť otázka! Zdá se, že nic není, jak má být. Na místě, kde visel portrét babičky, je nyní obraz loveckého psa. Klíče od bytu nepasují do zámku a na obvyklém čísle policie se hlásí taxislužba. Co dělat, když i domovník manžele, kteří jsou přesvědčeni, že jsou Bélierovi, identifikuje jako Schmittovy? Kanadský žertík? Náhlá oční vada? Halucinace? Šílenství? Ale kdo je potom blázen? A kdo mluví pravdu a vidí věci tak, jak ve skutečnosti jsou? My nebo ti druzí? A kdo je pak tedy k čertu pan Schmitt? Panika, která se zmocní manželského páru, vyvolá nejen sérii komických situací, ale zároveň také rozvíří spirálu otázek po vlastní identitě a smyslu bytí. Moderní francouzská komedie s feydeauovsko‑ionescovskou omáčkou, ochucená pinterovským a kafkovským kořením z pera současného Molièra, oceňovaného komediografa a herce Sébastiena Thiéryho.

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky               468 Kč    (3., 4. a 7. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Forum Karlín                           

GIPSY KINGS se po sedmi letech vrací do České republiky!

Ve středu 18. dubna vystoupí v původní sestavě v pražském Foru Karlín.

GIPSY KINGS jsou v celosvětovém měřítku jednoznačně nejúspěšnější francouzskou skupinou. Za třicetiletou kariéru prodali více než 20 milionů desek, natočili dva hudební filmy a získali cenu Grammy.

Do Prahy přijíždí s nezaměnitelnými španělskými vokály a zvuky kytar v rytmu flamenca. Chybět nebudou legendární hity jako Bamboleo, Volare či Baila Me, které roztančily celý svět. Zároveň představí písničky z jejich nové desky.

Exkluzivitu koncertu podtrhne původní sestava s Chicem Bouchikhim, který se na podiu připojí k Nicolasovi Reyesovi, Toninovi Baliardovi, Canutovi Reyesovi, Patchaiovi Reyesovi a Paulovi Reyesovi.

Začátek koncertu ve 20:00, vstup možný od 18:30

 

Cena vstupenky           stání: 1 150,-           VIP vstupenka: 2 800,- (vstupenka zahrnuje vlastní šatnu, WC , bar, catering a nápoje)

 

Mahenovo divadlo

NOVINKAPříběh o tom, co se stane, když na sebe narazí mučivá touha a strach. Když si sestřenice vezme bratrance. Když stárnoucí dívka, o kterou nikdy muži moc nestáli, doufá, že najde lásku, rozkoš a mateřství v náručí obletovaného krasavce, který chce jenom v klidu přežít s jejími penězi a uchránit si své strašlivé tajemství. Příběh o tom, že největším lidským hrdinstvím je umět přijmout svůj osud.

Začátek představení ve 19.30.

Cena vstupenky               440 Kč    (3. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

Na plný coole - Zdeněk IzerPořad ,ve kterém se setkáte s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, eparodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi , nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky                          300 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniDivadlo Petra Bezruče, Ostrava

NOVINKANení zapálenějšího zaměstnance krematoria, než je pan Kopfrkingl. Není příkladnějšího otce a manžela, než je pan Kopfrkingl. Je to abstinent a nekuřák, zkrátka slušný občan. Tak si snad zaslouží špetku toho uznání, ne? Fuksův temně groteskní příběh z doby nastupujícího nacismu sleduje zhoubnou proměnu malého člověka, kterého konečně začal někdo brát vážně. Proslavil jej skvělý film Juraje Herze s geniálním Rudolfem Hrušínským, ovšem varovně vyznívá i padesát let poté. Protože stále platí, že velikášství může snadno zlomit vaz, není-li páteř dost pevná. 

Norbert Lichý byl za svůj mimořádný jevištní výkon v roli romana kopfrkingla nominován na Cenu divadelní kritiky v kategorii nejlepší mužský herecký výkon roku 2016 a za stejnou roli získal také širší nominaci na Cenu thálie 2016.

Začátek představení v 19.00. Délka 135 minut + přestávka.

Cena vstupenky                 490 Kč    (11. řada)         děti, studenti, důchodci sleva 10%

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Začátek koncertu v 19.00. Konec ve 21.00.

Hraje se ve vytápěném cirkusovém šapito pro 600 diváků. Místa nejsou číslovaná, pouze jsou v hledišti 3 cenová pásma.

Cena vstupenky                        650 Kč   (nejlepší cenové pásmo)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Fléda

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky                             368 Kč

 

O2 Aréna, Praha

Kreativní génius Pink Floyd se vrací do Prahy s novým programem, který obsahuje novinky, skladby ze sólových alb, ale také klasické skladby Pink Floyd.

Roger Waters v rámci programu Us + Them představí nejdůležitější skladby ze svého průkopnického díla - písně z nejúspěšnějších alb Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side of the Moon) spolu se skladbami z jeho kritikou nadšeně přijatého nového alba “Is This the Life We Really Want?”.

Začátek koncertu ve 20:00.

Cena vstupenky          stání u podia: 1990,-     stání: 1690,-    sezení na tribunách:  2590,-   2290,-     horní tribuny: 1590,-

 

Reduta

NOVINKASpílání Brnu, dlouhodobý inscenační cyklus činohry NdB, vstupuje do své třetí fáze! Po inscenacích, věnovaných odkazům Zdeňka Rotrekla (Podezřelá krajina s anděly, premiéra v únoru 2016) a Jiřího Bulise (Drazí v Chomutově!, premiéra v červnu 2017), nahlédneme protentokrát minulost jihomoravské metropole prizmatem tvorby brněnského rodáka, disidenta, vrcholového porevolučního politika a především výtečného dramatika Milana Uhdeho. Zázrak v černém domě je autobiografická, hořce ironická sonda do hlubin sváru jedné prominentní rodiny. Titulní černý dům, honosná funkcionalistická stavba, se zde stává ústředním antihrdinou dramatu, fiktivní křižovatkou emocí, jíž malé osobní křivdy, vzájemné konflikty a zaprášená tajemství procházejí ruku v ruce s velkými dějinami 20. století. V pohnutých osudech a pošramocených vztazích rodiny Pompeových se Milan Uhde částečně vyrovnává s vlastní minulostí, a to prostřednictvím precizně budované, postupně houstnoucí atmosféry, výborně pointovaných dramatických situací a především humoru, jenž nepostrádá expresivně groteskní škleb ani mnoho odstínů černi. Postava doktora Pompeho je sice zjevně inspirována bernhardovským dramatickým typem, ale jeho rodina by klidně mohla být tou vaší. Otázka zní: poznáte se? Černá komedie o dvou dílech z roku 2002 byla v kategorii Hra roku oceněna prestižní Cenou Alfréda Radoka.

Začátek představení ve 19.00.

Cena vstupenky               231 Kč    (4., 5. a 6. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Mahenovo divadlo

NOVINKAVídeň. Kníže Vincentio odcestoval na diplomatickou misi. V době jeho nepřítomnosti jej zastupuje náměstek Angelo. Ten je znám jako bezúhonný muž a strážce dobrých mravů. Usiluje o pořádek ve městě. A to neúprosně. Rozhodl se skoncovat jednou provždy s chtíčem, vyčistit město od prostituce. Mladého Claudia hodlá pověsit za to, že přivedl do jiného stavu Julii, s níž však nebyl právoplatně sezdán. Amnestii, zdá se, neudělí ani na základě prosebných odvolání Claudiovy sestry Isabely. Ledaže... Výchozí divadelní situace, jak vystřižená ze současného tisku, má svá „ale“. Stejně jako podtext oněch dnešních zpráv. Z váženého občana a zapřisáhlého odpůrce smilstva se vyklube největší zhýralec, korupčník a chlípník. Z původně spořádaného města jeden velký (s prominutím) bordel. Za sex s Isabelou by Angelo možná přehodnotil svůj názor na popravu Claudia. Isabela však nehodlá na jeho podmínky přistoupit. Do hry vstoupí inkognito kníže Vincentio, jeho domnělý odjezd je pouze svérázným řešením mravní krize města, a nabídne Isabele možné řešení. Něco shnilého je nejen ve státě dánském.

Začátek představení ve 19.00.

Cena vstupenky               300 Kč    (4. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KC Semilasso

Vzácné společné koncerty s mezzosopranistkou Dagmar Peckovou jsou nezapomenutelným zážitkem. Nenechte si ujít tento vyjímečný koncert.

Začátek koncertu v 19.00.

Ceny vstupenek                 přízemí 1. – 3. řada – 950 Kč      přízemí 4. – 9. řada – 790 Kč        přízemí 10. – 17. řada – 740 Kč

 

balkon 1. a 2. řada – 790 Kč       balkon 3. a 4. řada – 740 Kč          boční balkon – 690 Kč

 

DRFG Aréna                     

Shrek! Zhruba deset let uplynulo od premiéry na Broadwayi. A konečně se po Londýnu, Madridu nebo třeba Buenos Aires dostává tento muzikál i k nám!
Jedna z nejoblíbenějších animovaných postav na světě po třech celovečerních filmech studia DreamWorks konečně dostává i svou jevištní podobu. A to díky kvůli tomu založené divizi DraamWorks Theatricals.
Děj muzikálu se zhruba drží předlohy prvního filmu. Kromě Fiony a Shreka se v něm můžeme těšit na další oblíbené a notoricky známé postavy jako jsou Osel nebo Lord Farquaad. Právě posledně zmíněné postavy pomáhají dát příběhu komediální nádech, který se nese celým představením.
Legendární představení na Broadwayi bylo navrženo na celkem osm cen „Tony“. Nakonec proměnilo jedinou, za nejlepší kostýmy. Ale vzápětí si to tvůrci vynahradili při udílení cen „Drama Desk Awards“, kde získali ceny tři. Mimo jiné za herecký výkon D´Arcy Jamese, který ztvárnil Shreka. S přídavkem obsahuje muzikál celkem dvacet písňových čísel obdařených výbornými texty, jejichž autorem je Davida Lindsay- Abare a skvělou, chytlavou, popovou muzikou, kterou napsala Jeanie Tesoriová.
Výpravný děj nás provede řadou pohádkových lokalit, jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě bažina samotného Shreka. Mimo něj se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé. Pinokio, Tři prasátka, Perníček, zamilovaná dračice, Karkulka s Vlkem, Jeníček a Mařenka a další.
Protože muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a neuvěřitelně vtipná podívaná.

Začátek představení ve 14:00.

 

Cena vstupenky          sezení na ploše:  990,-   890,-   790,-   690,-          sezení na tribunách: 890,-   690,-          stání – tribuna E:   590,-

 

Cirkusové šapitó, Lužánky

Jiri_Schmitzer1.jpgKvětnový lužánecký park, místo nové jarní hudební scény Národního divadla, rozezpívá Jiří Schmitzer se svými populárními písničkovými recitály.

Začátek koncertu v 19.00 Konec ve 21.00.

Cena vstupenky                    350 Kč    (nejlepší cenové pásmo, dále místa nejsou číslovaná)

Objednávky možné do 1.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

O2 Aréna, Praha

Vstupte s námi do světa seriálu Hra o trůny koncertem Game of Thrones – Live Concert Experience. Vydejte se na cestu z Králova přístaviště až za hranice Zimohradu a užijte si svět Sedmi království naživo v úplně novém měřítku.

S využitím nejmodernějších technologií se představí skladatel hudby k seriálu Hra o trůny Ramin Djawadi, který povede orchestr a sbor a společně zahrají hudbu ze všech sedmi řad kultovního seriálu HBO, který získal ocenění Emmy.

Začátek koncertu ve 20:00.

 

Cena vstupenky              sezení na plose:   2100,-     1900,-      sezení na tribunách:  2190,-    1690,-

 

Cirkusové šapitó, Lužánky

RadůzaTentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z alba Marathon příběh běžce, ale i písničky z prvních desek a také ty, které jsou zbrusu nové a na své vydání na nosiči teprve čekají. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy, jako například v nádherných baladách Madeleine nebo Jeannine, které se staly skvostem jejího repertoáru.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky                           510 Kč   (nejlepší cenové pásmo, , dále místa nejsou číslovaná)

 

Objednávky možné do 1.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

DRFG Aréna

Legendární příběh o neomezené síle lásky je známý ze slavného filmového zpracování Jerryho Zuckera z roku 1990. Patrick Swayze a Demi Mooreová v hlavních rolích tenkrát okouzlili diváky pohádkovým vyprávěním o tom, jak skutečná láska může překonat i samotnou smrt. Sam a Molly jsou šťastný pár, jenže Sam je jedné noci zavražděn. Jeho duch ovšem zůstává na zemi, protože nenalezne klid, dokud svou nespravedlivou smrt neobjasní. Příběh kombinuje romantickou zápletku s detektivním případem, v němž postupně vychází najevo, že za Samovou smrtí stojí jeho kolega z banky. Samův duch prostřednictvím praštěné šarlatánky Mae s Molly komunikuje a snaží se ji chránit.

Muzikálová verze zachovává původní syžet. Zároveň posouvá hranice inscenování používáním nejmodernějších technologií, které na jevišti umožní prolínání skutečného a nadpozemského světa. Muzikál měl premiéru v březnu roku 2011 v Manchesteru, odkud se v červnu přesunul do Londýna, kde zaznamenal více než 500 repríz a v dubnu 2012 byl uveden na americkou Broadway. V současné době probíhá anglické turné a my jsme po Itálii a Holandsku teprve třetí evropskou zemí, kde je uváděn. Na Hudební scéně Městského divadla jsou v české premiéře k vidění opravdová divadelní kouzla a iluze, s kterými se u nás diváci zatím neměli možnost setkat. Režie inscenace se ujal Stanislav Moša.

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky sezení na ploše a na tribunách - 790 Kč 690 Kč 590 Kč 490 Kč

 

Sono

4. narozeniny Sono Centra: Lucie + FuturumNepromeškejte jedinečnou možnost zhlédnout klubové vystoupení LUCIE a brněnské legendy Futurum v čele s Romanem Dragounem.

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky           VIP s občerstvením – 2 990 Kč       sezení – 1 790 Kč      stání – 1 090 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

Životem protřelý král šašků je pověřen převýchovou mladého šlechtice v šaška. Novic je pod jeho vedením – a za asistence jeho kumpánů – podroben lekcím, při kterých postupně nachází své šaškovské já. Postupně dojdou k rituálu, při kterém se zrodí nový šašek. „Nezná matku svou, ni otce svého. Vychován v ústavu pro odložené děti šlechticů. Vychován ve zbroji. Převychován však v šaška. A to vše za trest a v sedmi obrazech, v zajetí šaškujících gerontů. Příliš krásný, než aby byl šaškem na kmetišti dějin.“ Boleslav Polívka.

Hrají : Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Milan Král, Jiří Fretti Pfeifer / Pavel Zatloukal, David Rotter

Začátek představení v 19.00. Délka 130 minut + přestávka.

Cena vstupenky                               450 Kč     (3. a 5. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 2.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

Životem protřelý král šašků je pověřen převýchovou mladého šlechtice v šaška. Novic je pod jeho vedením – a za asistence jeho kumpánů – podroben lekcím, při kterých postupně nachází své šaškovské já. Postupně dojdou k rituálu, při kterém se zrodí nový šašek. „Nezná matku svou, ni otce svého. Vychován v ústavu pro odložené děti šlechticů. Vychován ve zbroji. Převychován však v šaška. A to vše za trest a v sedmi obrazech, v zajetí šaškujících gerontů. Příliš krásný, než aby byl šaškem na kmetišti dějin.“ Boleslav Polívka.

Hrají : Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Milan Král, Jiří Fretti Pfeifer / Pavel Zatloukal, David Rotter

Začátek představení v 19.00. Délka 130 minut + přestávka.

Cena vstupenky                               450 Kč     (3. a 5. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 2.5. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

Mladý princ, moudrý král, krásná princezna a tajemná černá paní. A velmi svérázný šašek, svůdné mořské panny a samozřejmě drak!!! A jako bonus ještě Bambini di Kašpar (naše vlastní děti)!

Začátek představení v 10.00. Délka 40 minut bez přestávky.

 

Cena vstupenky                              180 Kč     (3. řada)

 

O2 Aréna

André Rieu in Prague 2018Zábavná pestrobarevná show, nevšední hudební repertoár od světových klasiků až po muzikálové melodie a moderní poprockové skladby, humor, který si nezadá s výstupem populárního stand-up komika. Tak vypadá koncert nizozemského houslisty Andrého Rieu, který 1. června 2018 opět vystoupí v pražské O2 areně. Naposledy zde halu vyprodal v květnu 2017, do Prahy se vrací již popáté, a to s novým repertoárem.

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky                  Plocha 3 990 Kč, 2 990 Kč  tribuny  2 990 Kč, 1 990 Kč

 

O2 Aréna, Praha

Letní evropské turné Pearl Jam zahrnuje i pražskou O2 arenu, kde se představí 1. července 2018.
Do Prahy se kapela vrátí po šesti letech od své poslední koncertní návštěvy.

22. října 2015 Pearl Jam oslavili 25 let živého koncertování. Kapela, která vydala deset studiových alb, odehrála stovky jedinečných živých představení, které zaznamenala na oficiálních koncertních bootlegech, je i nadále uznávána kritikou i komerčně úspěšná - s více než 85 miliony alb prodaných po celém světě. V roce 2017 pak byli Pearl Jam uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.

Začátek koncertu ve 20:00

 

Cena vstupenky                  tribuny za podiem   1990,-

 

O2 Aréna, Praha

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl in Concert - nejslavnější pirátské dobrodružství všech dob v jedinečném spojení filmu, promítaného na gigantické HD plátno, a živé hudby hrané Filharmonií Hradec Králové za doprovodu sborů.

Vše se bude odehrávat pod taktovkou renomovaného dirigenta Helmuta Imiga, který stál u samotného zrodu spojení pirátských dobrodružství Jacka Sparrowa s živým symfonickým orchestrem a od roku 2011 pod jeho rukou ožívá slavná hudba Pirátů z Karibiku v koncertních síních a halách po celém světě.

První díl hvězdně obsazené ságy Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly obdržel 5 nominací na Oscara (hl. herecký výkon, mix zvuku, makeup, střih zvuku, vizuální efekty) a bude promítán v původním znění s českými titulky.

Začátek akce v 18:00.

 

Cena vstupenky          sezení na ploše:   1650,-    1350,-   1150,-   750,-     sezení na tribunách:  650,-   450,-     stání na tribuně E: 550,-

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 79%.

Konec léta roku 1945. V Tichomoří končí druhá světová válka, Evropa se začíná vypořádávat s jejími důsledky. V Československu probíhá zatýkání nacistických zločinců, loajálních Němců, ale také skutečných i domnělých českých pomahačů nacistického režimu. Toto zatýkání a vyšetřování se týká i slavných osobností. V jedné cele se v pankrácké věznici sejdou herečky Adina Mandlová a Lída Baarová, Hana Krupková, spolupracovnice parašutistů výsadku SILVER A, židovka Julie a neznámá žena. Kdo z nich bude odsouzen? Stačí k tomu, že Adina Mandlová natočila za války jeden německý film? Že byla Lída Baarová před válkou milenkou Josepha Goebbelse? Jak se provinila Hana Krupková, která pomáhala parašutistům? A přeživší z Osvětimi Julie? Jaké tajemství si s sebou nese ona neznámá? Hra Martiny Kinské vznikla na základě skutečných životních událostí jednotlivých postav.

Hrají : Klára Cibulková, Réka Derzsi, Eva Josefíková / Denisa Barešová, Andrea Buršová, Bohdana Pavlíková

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky                                 520 Kč  (5. řada)                         důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 2.5. nebo do vyčerpání rezervace.

 

DRFG Arena                           

Deep Purple prodlužují své turné "INFINITE" LONG GOODBYE a míří do brněnské DRFG Areny 2.7.2018. Deep Purple, jedna z nejzásadnějších kapel všech dob, která byla v roce 2016 uvedena do Rock'n'rollové Síně slávy u nás naposledy vystoupila v květnu 2018, kdy nadchla fanoušky v pražské O2 aréně.

Začátek koncertu v 20:00

 

Cena vstupenky           sezení: 1390,-   1190,-        stání na ploše a na tribuně E: 990,-

 

DRFG Aréna

PRVNÍ ALBUM SKUPINY LUCIE PO 16 LETECH A NOVÉ HALOVÉ TURNÉ

Nejslavnější česká kapela Lucie vydá po šestnácti letech nové řadové album EVOLUCIE v původní, nejznámější sestavě: Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Vydání je naplánované na jaro 2018. První singl fanoušci uslyší už letos. Zároveň skupina vyjede na podzim 2018 na halové turné k podpoře nahrávky.

Začátek koncertu ve 20.00.

Cena vstupenky : stání 890 Kč tribuna A,D – 1 190 Kč tribuna B,C – 990 Kč stání tribuna E – 890 Kč

 

 

DRFG Arena

Legenda legend hudební historie britská skupina SMOKIE. Největší hity ve velkolepé show se symfonickým orchestrem.

Speciální host: česká rock&pop skupina maybe

Začátek koncertu v 19:00

Cena vstupenky            sezení na ploše: 1590,-   1390,-   1190,-   990,-         sezení na tribunách: 1590,-   1390,-   1190,-   990,-   790,-

 

stání na tribuně E: 790,-

 

KC Semilasso

SEXY EXITY TOUR 2018

Začátek koncertu v 19.30.

 

Cena vstupenky                               390 Kč      na stání

 

Hala Vodova

Artistický ohňostroj s příběhem a historie tradiční Číny soustředěná kolem největší, pověstmi opředené stavby světa Velké čínské zdi, se rozzáří v obvyklém uměleckém rámci spojujícím v jedinečné symbióze akrobacii, tanec, divadlo, hudbu a humor. Tradiční jeviště a pestrobarevné folklorní kostýmy z Říše středu doplňují tuto imaginární cestu diváka do jiných časů a jiného světa.
V tomto dosud nejvelkolepějším programu uvidí diváci
30 nejlepších akrobatů z Číny, kteří předvedou jedinečnou show, jejíž základ vychází z tradice starší 2 000 let.

Začátek představení v 19.00. Délka 2 hodiny 30 minut včetně přestávky.

 

Ceny vstupenek              1 190 Kč – Golden Circle     990 Kč – 2. kat.     790 Kč – 3.kat.     550 Kč – 4.kat.     350 Kč – 5. kat.

 

Michal David – jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, skladatel a hudebník, symbol české pop music 80. let, který za svou kariéru prodal přes 3 miliony hudebních nosičů, se po roce vrací do Brna. V úterý 6. listopadu 2012 se Michal David představí na speciálním galakoncertu v Bobycentru

Začátek koncertu ve 20.00.

Ceny vstupenek                                    SUPER VIP – 1 990 Kč         VIP – 1 190 Kč       Exklusive – 940 Kč                             

Boxy a stoly nečíslované – 590 Kč                    Stání – 390 Kč

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Termíny letních táborů pro rok 2018 :

 

  • "MALÝ" TÁBOR (děti 7 - 10 let) - TZ Čachnov - 14.-21.7.2018 - kapacita 44 míst - ubytování v chatkách
  • "MOSILANA"(děti 7 - 15 let) - RS Nesměř - 15. - 20.7.2018 - kapacita 35 míst (pro děti zaměstnanců Nové Mosilany + naše špuntíky) - ubytování v pevné budově
  • "VELKÝ" TÁBOR (děti 9 - 15 let) - TZ Žirovnice - 21.7.-4.8.2018 - kapacita 70 míst - ubytování ve stanech
  • INSTRUKTORÁK (naši tábornící a instruktoři 16 - 20 let) - 4.-11.8.2018

 

Přihlašovat se můžete mailem už nyní!