Kristýna Sedláková - Kiki

Je jedním z dětí, které „vyrostlo“ na našich táborech a dnes plně a beze zbytku předává to, co se za ta léta nejen ve ŠPUNTÍKU naučila. Pracuje jako programová instruktorka na školách v přírodě, jako oddílová vedoucí na táborech, vede některé vlastní akce a je autorkou a spoluautorkou několika celotáborových her. Je to osoba neskutečně kreativní - její celotáborové hry nevznikají vyhledáváním v literatuře, která již byla o hrách sepsána, ale při procházkách v lese, kdy se jí všechny nápady záhadně začnou samy objevovat v hlavě. Vzhledem ke své zálibě v šifrování se také stará o tvorbu oblíbených táborových "šifrovaček".

Mimo CK ŠPUNTÍK pracuje jako korepetitorka na brněnské konzervatoři, jako soukromá učitelka klavíru a španělštiny a vedla pro děti kroužek první pomoci v Boskovicích.

Koníčky a záliby: leze ráda po skalách, výletuje (nejen) po horách, nadšeně se účastní šifrovacích her, čímž se v obměněné variantě vrací do svých táborových let, hraje výborně a ráda na klavír a další rozličné nástroje.

Má pedagogické minimum, které získala v rámci studia na konzervatoři, titul BcA v oboru klavír z pražské AMU, MgA pak získala za studium klavíru na JAMU a titul Mgr. z oboru Španělský jazyk a literatura na FF MU. V současnosti studuje v rámci doktorského studija klavír na JAMU v Brně a pracuje jako učitelka klavíru a korepetitorka brněnské konzervatoři. A ano, i přes to stíhá jezdit na tábory, šifrovat, lézt po skalách, péct, hrát divadlo, koncertovat, zpívat se sborem a asi ještě milion dalších aktivit.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Termíny letních táborů pro rok 2018 :

 

  • "MALÝ" TÁBOR (děti 7 - 10 let) - TZ Čachnov - 14.-21.7.2018 - kapacita 44 míst - ubytování v chatkách
  • "MOSILANA"(děti 7 - 15 let) - RS Nesměř - 15. - 20.7.2018 - kapacita 35 míst (pro děti zaměstnanců Nové Mosilany + naše špuntíky) - ubytování v pevné budově
  • "VELKÝ" TÁBOR (děti 9 - 15 let) - TZ Žirovnice - 21.7.-4.8.2018 - kapacita 70 míst - ubytování ve stanech
  • INSTRUKTORÁK (naši tábornící a instruktoři 16 - 20 let) - 4.-11.8.2018

 

Přihlašovat se můžete mailem už nyní!