Působí v čele ŠPUNTÍKA od jeho úplného začátku a je vlastně u všeho jeho dění. Dá se říct, že na táborech a ostatních akcích vychovala celou jednu generaci dětí a dnes už v podobě dorůstajících vedoucích a instruktorů sklízí plody svého dlouholetého snažení. Byla a stále je u zrodu většiny programů a celotáborových her a rovněž se osobně účastní většiny akcí.

Koníčky a záliby: práce s dětmi a „mlaďochy“ všeho věku, jakýkoliv pobyt v přírodě, turistika po horách v létě, běžky v zimě, od jara do podzimu nevydrží mezi čtyřmi stěnami, pokud ji to zrovna netáhne ven, má ráda divadlo, knížky a hudbu.

Ač vystudovaná stavební inženýrka, od mateřské dovolené pracuje s dětmi i dospělými ve ŠPUNTÍKU, kromě toho učí angličtinu v mateřské školce a provozuje kulturní servis.

V nedávné době absolvovala kurz ekologického tvoření, a také kurz Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost organizovaný NIVD a akretidovaný MŠMT.

 

 

 

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...