Působí v čele ŠPUNTÍKA od jeho úplného začátku a je vlastně u všeho jeho dění. Dá se říct, že na táborech a ostatních akcích vychovala celou jednu generaci dětí a dnes už v podobě dorůstajících vedoucích a instruktorů sklízí plody svého dlouholetého snažení. Byla a stále je u zrodu většiny programů a celotáborových her a rovněž se osobně účastní většiny akcí.

Koníčky a záliby: práce s dětmi a „mlaďochy“ všeho věku, jakýkoliv pobyt v přírodě, turistika po horách v létě, běžky v zimě, od jara do podzimu nevydrží mezi čtyřmi stěnami, pokud ji to zrovna netáhne ven, má ráda divadlo, knížky a hudbu.

Ač vystudovaná stavební inženýrka, od mateřské dovolené pracuje s dětmi i dospělými ve ŠPUNTÍKU, kromě toho učí angličtinu v mateřské školce a provozuje kulturní servis.

V nedávné době absolvovala kurz ekologického tvoření, a také kurz Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost organizovaný NIVD a akretidovaný MŠMT.

 

 

 

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.