Působí v čele ŠPUNTÍKA od jeho úplného začátku a je vlastně u všeho jeho dění. Dá se říct, že na táborech a ostatních akcích vychovala celou jednu generaci dětí a dnes už v podobě dorůstajících vedoucích a instruktorů sklízí plody svého dlouholetého snažení. Byla a stále je u zrodu většiny programů a celotáborových her a rovněž se osobně účastní většiny akcí.

Koníčky a záliby: práce s dětmi a „mlaďochy“ všeho věku, jakýkoliv pobyt v přírodě, turistika po horách v létě, běžky v zimě, od jara do podzimu nevydrží mezi čtyřmi stěnami, pokud ji to zrovna netáhne ven, má ráda divadlo, knížky a hudbu.

Ač vystudovaná stavební inženýrka, od mateřské dovolené pracuje s dětmi i dospělými ve ŠPUNTÍKU, kromě toho učí angličtinu v mateřské školce a provozuje kulturní servis.

V nedávné době absolvovala kurz ekologického tvoření, a také kurz Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost organizovaný NIVD a akretidovaný MŠMT.

 

 

 

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Termíny letních táborů pro rok 2018 :

 

  • "MALÝ" TÁBOR (děti 7 - 10 let) - TZ Čachnov - 14.-21.7.2018 - kapacita 44 míst - ubytování v chatkách
  • "MOSILANA"(děti 7 - 15 let) - RS Nesměř - 15. - 20.7.2018 - kapacita 35 míst (pro děti zaměstnanců Nové Mosilany + naše špuntíky) - ubytování v pevné budově
  • "VELKÝ" TÁBOR (děti 9 - 15 let) - TZ Žirovnice - 21.7.-4.8.2018 - kapacita 70 míst - ubytování ve stanech
  • INSTRUKTORÁK (naši tábornící a instruktoři 16 - 20 let) - 4.-11.8.2018

 

Přihlašovat se můžete mailem už nyní!